Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Vai Brikmaņu sapnis par ģimenes ligzdiņu izsapņots?

Nauris Brikmanis, "Ģimene burkā"

Nauris Brikmanis, "Ģimene burkā"

Mūziķis un improvizators Nauris Brikmanis kopā ar sievu Aiju bija apņēmušies tuvākā pusgada laikā uzcelt uz nesen iegādātās zemes savu ģimenes mājvietu - to, kā viņiem sokas ar ieceru īstenošanu, ik vakaru izrādot kanāla 360TV realitātes seriāla “Ģimene burkā” skatītājiem. Abiem bija jau iezīmēts ne tikai konkrēts budžets sapņu mājas celtniecībai – 70 tūkstoši eiro, bet arī izstrādātas detalizēts būvprojekts, kas tapis saskaņā ar “vastu” (senas vēdiskās zinātnes, kas nosaka īpašumu interjera dizaina pamatlikumus) principiem. Tie ir īpaši svarīgi tieši mūziķa sievai, kura paudusi pārliecību, ka svarīgi nepārsteigties un mājas būvniecības darbus saplānot pareizā secība, īpašu nozīmi pievēršot arī zināšanām par āderēm un harmonisku ēkas plānojumu.

Taču nu, jūtot, ka lietas ap mājas būvniecību un ģimenes sapņa īstenošanu nevedas vis tik raiti, cik cerēts un atdūrušies pret dažādiem birokrātiskiem šķēršļiem, Brikmaņi sākuši šaubīties, vai tiešām lēmums bijis pareizs. Punktu sapnim pielikusi saņemtā ziņa, ka mājas projekts “ir atkal atmests atpakaļ” un Būvvaldei jāiesniedz vēlreiz. “Ja būtu tikai labojums, tas divās nedēļās izdarāms. Bet ir vēlreiz no jauna jāsniedz iekšā. Tas nozīmē, ka tie ir atkal mēneši.” šķendējas Nauris Brikmanis un lēš – ja viss virzīsies tik gausi, kā līdz šim, tad māja labākajā gadījumā varētu būt gatava tikai oktobrī.

“Mēs nevaram pārdot to zemi? Tāpat nekas neiet. Tad jau tam nav lemts” uzzinot par kārtējiem izaicinājumiem, rosina Aija un spriež, ka viņiem tā vienmēr – vai nu izdodas uzreiz, vai nekad. “Ja mēs viņu tirgojam, tad tirgojam ar visu. Zeme būs perfektā stāvoklī un ar Būvvaldē apstiprinātu mājas projektu. Un mēs pārdodam arī to būvprojektu,” sievai piekrīt Nauris.

Lasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...