Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Vai tur jāstāv uz skropstām? Kolorītā Margarita iesmej par sejas jogu

Margarita Kolosova, 1188 Play ekrānšāviņš

Margarita Kolosova, 1188 Play ekrānšāviņš

Šonedēļ pie skatītājiem ceļu uzsāk lielu popularitāti iemantojušā raidījuma “Ķibeles mūsmājās” jaunā sezona, kur atraktīvu “ekspertu ar superspējām” komanda – Ieva Brante, Margarita Kolosova un Aleksandrs Pavlovs – palīdz ģimenēm atrisināt visdažādākās sasāpējušās situācijas.

Sezonas pirmajā epizodē komanda dodas pie Agnese un Jāņa, simpātiskas un darbīgas jaunas ģimenes Talsos, kuriem netrūkst nedz biznesa ideju, nedz uzņēmības un čaklu roku, vien jāpalīdz to visu “salikt pa plauktiņiem”, lai visnotaļ interesantie projekti nestu arī peļņu.

Protams, neiztiek arī bez kurioziem. Kolorītajai ekspertei Margaritai, kuru skatītāji jau sastapuši vairākos pašmāju šovos, ir visai savdabīgs viedoklis par sejas jogu, kuru Agnesei ir doma popularizēt Talsu sieviešu vidū un ar laiku pārvērst arī pelnošā projektā: “Sejas joga, hm .. es zinu, ka parastajā jogā dažādi lokās un stāv uz galvas. Tad ko – šeit būs jāstāv uz skropstām ?!” Nē, nē, arī pieredzējušiem ekspertiem gadās kļūdīties, šoreiz Margaritai nebūs taisnība. Ja vēl nezini, kas sejas fitness ir patiesībā, noskaties 1188 Play video.

Skatieties arī:

Kolorītā Margarita nonākusi neapskaužamā situācijā

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...