Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Vakcinācijas kabineti, kur vakcinēties pret Covid-19 dažādās pilsētās

Vakcinācijas kabinetu karte, ekrānuzņēmums

Vakcinācijas kabinetu karte, ekrānuzņēmums

Ikviens interesents var ielūkoties īpaši veidotā vakcinācijas kabinetu kartē, kurā pieejama informācija par tām ārstniecības iestādēm, ģimenes ārstu praksēm, kuras pieteikušās un ir gatavas vakcinēt savus pacientus pret Covid-19.

Ārstniecības iestāžu skaits papildinās un vakcinācijas kabineti ir pieejami Rīgā, Kuldīgā, Valmierā, Liepājā, Tukumā, Siguldā, Dobelē, Ventspilī, Bauskā, Madonā, Gulbenē, Alūksnē, Rēzeknē, Daugavpilī un daudzās citās Latvijas pilsētās un blīvāk apdzīvotās vietās. Kartes izveidošanas brīdī Latvijā pieejami bija 570 vakcinācijas kabineti, bet šodien tie jau ir virs 630.

Lai noskaidrotu - vai tevi interesējošā pilsētā vai apdzīvotā vietā ir kāds vakcinācijas kabinets pret Covid-19, meklēšanas logā jāvada vai nu ārstniecības iestādes nosaukums, vai ārsta vārds un uzvārds. Iesakām meklēt pēc dažādiem parametriem, jo iespējams tava ģimenes ārste šeit ir pieejama zem doktorāta vai ārstniecības iestādes nosaukuma.

Kā zinām, ikviens vakcinācijai var pieteikties adresē www.manavakcina.lv vai zvanot pa tālruni 8989.Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...