Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Vēdera plastika – lielisks veids, kā atjaunot vēderu pēc grūtniecības un tievēšanas

Vēders, Image by silviarita from Pixabay

Vēders, Image by silviarita from Pixabay

Gan pēc grūtniecības, gan izteiktas notievēšanas nereti savu izskatu mainījis vēders. Āda uz tā bijusi izstiepta un nereti to neizdodas savest kārtībā ar sportu un kosmētiskām procedūrām. Tādās reizēs nevajag padoties un samierināties ar vizuālo defektu, bet gan paļauties uz mūsdienīgu risinājumu – vēdera plastiku.

Kas ir vēdera plastika?

Vēdera plastika ir ķirurģiska operācija, kuras laikā tiek likvidēta liekā ādu un tauki no vidukļa un vēdera lejasdaļas, kā arī tiek nostiprināti vēdera priekšējās sienas muskuļi.

Kam piemērota vēdera plastika?

Operāciju veic gan vīriešiem, gan sievietēm, ja ir vēlme atbrīvoties no liekās tauku kārtas, savilkt un nostiprināt vēdera priekšējās sienas ādu, ja tā zaudējusi elastību svara zuduma rezultātā, ir ļoti izstiepusies vai arī grūtniecības laikā ir izveidojušās strijas. Ir gadījumi, kad pēc tievēšanām vai grūtniecības izstiepjas vēdera priekšējā sienas muskuļi, izveidojas sprauga starp tiem jeb diastāze. Diastāze var radīt trūces jeb brukas. Diastāzes gadījumā vēdera muskuļi nesatur vēderu un rodas liekie taukaudi, kā arī āda kļūst neelastīga, saplēsta un strijaina.

Vai pēc vēdera plastikas operācijas paliek rētas?

Vēdera plastikas operācijās griezienus veic līmeniski atkarībā no vēdera individuālām īpatnībām. Pieredzējis ķirurgs rūpējas, lai pēc operācijas rētas nebūtu manāmas un arī pacients gadu gaitā par tām varētu aizmirst. Parasti paliek viena horizontāla rēta vēdera lejasdaļā un grieziena vietu veic tā, lai rētu varētu paslēpt zem apakšveļas.

Kas jāzina par vēdera plastikas operāciju?

Vēdera plastikas operācijas laikā tiek noņemta liekā āda, taukaudi, atjaunota normālu vēdera priekšējo siena un nostiprināta vēdera muskulatūra. Iespējams veikt pilnu vēdera plastiku , kuras laikā vēdera sienas koriģē plašā mērogā, un mazo vēdera plastiku - netiek pārcelta naba, bet tiek koriģēts vēders virzienā no nabas uz leju. Vēdera plastiskā operācija norit vispārējā narkozē, un stacionārā jāuzturas tikai 1 diennakti mediķu uzraudzībā. Lai vēders pēc operācijas ātrāk sadzītu un būtu vēlamais efekts, mēnesi nepieciešams nēsāt speciālu kompresijas apģērbu.

Ja arī Tev apnicis cīnīties ar lieko vēdera ādu un vēlies atgūt skaistu vēderu, piesakies uz konsultāciju pie plastikas ķirurga! Šobrīd “Plastikas ķirurģijas klīnikā” ir aktuālais piedāvājums māmiņām, kuras vēlas veikt krūšu operācijas un vēdera korekcijas operācijas.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...