Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Vēl plašākas Covid-19 testēšanas iespējas ar “Veselības centrs 4”

Covid-19 testēšana (Image by fernando zhiminaicela from Pixabay)

Covid-19 testēšana (Image by fernando zhiminaicela from Pixabay)

Pēdējā mēneša laikā krasi pieaudzis laboratorisko Covid-19 testu pieprasījums. Lai mazinātu testu gaidīšanas rindas un laboratoriju noslodzi, “Veselības centrs 4” atvēris jaunu Covid-19 testēšanas punktu filiāles “Diagnostikas centrs” teritorijā (Grebenščikova ielā 1). No 5. novembra darbu uzsāks testēšanas punkts Krišjāņa Barona ielā 117.

Testēšanas punktos pieejami īpaši pieprasītais RT-PĶR tests (RNS tests) un Covid-19 antigēna tests (t.s. “ātrais tests”).

T-PĶR tests (RNS tests) - diagnostika, darbs, ceļojumi

Nepieciešamība veikt RT-PĶR testus ir pieaugusi, ņemot vērā valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai - daļai iedzīvotāju darba pienākumu veikšanai nepieciešams uzrādīt Covid-19 testēšanas sertifikātu.

Šobrīd RT-PĶR tests ir precīzākā Covid-19 infekcijas noteikšanas metode. RT-PĶR testā tiek meklēts vīrusa ģenētiskais materiāls jeb vīrusa RNS. Tests tiek veikts, izmantojot cilvēka ģenētisko materiālu no deguna, rīkles gļotādas un siekalām.

T-PĶR tests (RNS tests) var būt nepieciešams arī ieceļojot vai izceļojot no valsts, kā arī cilvēkiem ar Covid-19 simptomiem infekcijas noteikšanai.

Cena: 38.00 EUR

Bezmaksas testēšana!

Vairākās nozarēs nodarbinātajiem, kuri ir uzsākuši, bet vēl nav pabeiguši vakcinācijas kursu, pieejama valsts apmaksāta Covid-19 testēšana. Pirms testēšanas personām jāuzrada sadarbspējīgs vakcinācijas sertifikāts par pirmās vakcīnas saņemšanu un dokuments, kas apliecina nodarbinātību noteiktajā nozarē (darba apliecības, izziņas no darba devēja u.tml.). Personām, kuras nevar attiecīgos apliecinājumus uzrādīt, tests jāapmaksā no saviem līdzekļiem.

Antigēna tests – ceļojumi, pakalpojumu saņemšana

Antigēna tests nosaka vīrusa virsmas olbaltumus, izmantojot uztriepi no deguna un/vai rīkles gļotādas. Šis tests pieder pie ātro testu grupas – rezultātu var iegūt 15 minūšu laikā. Antigēna tests var tikt pieprasīts ceļojot.

Cena: 19.00 EUR

Testus iespējams veikt tikai pēc iepriekšēja pieraksta:

  • elektroniski, rakstot uz e-pastu: tests@vc4.lv
  • zvanot pa tālruni 67298500 vai 8303
  • darba dienās no plkst. 8:00 līdz 20:00
  • adreses: “Diagnostikas centrs” teritorijā Grebenščikova ielā 1, Rīgā un “Veselības centrs 4” teritorijā K.Barona ielā 117, Rīgā

Maksa par testiem iespējama tikai ar norēķinu karti!

Analīzes Covid-19 antivielu noteikšanai

“Veselības centrs 4” Rīgā un Pierīgā nodrošina analīzes antivielu koncentrācijas noteikšanai cilvēka asinīs vai plazmā pēc saskarsmes ar Covid-19 infekciju vai vakcīnu.

Pieejamās analizēs antivielu noteikšanai:

Antivielas pret SARS-CoV-2 IgM/IgG N (Nukleokapsīds) kvalitatīvi.

Kvalitatīvais imūnķīmiskais tests kopējo (ieskaitot IgG klases) antivielu noteikšanai pret SARS-CoV-2 vīrusu. Norāda uz kontaktu ar vīrusu.

Cena: 6.25 EUR (papildmaksa par asins noņemšanu saskaņā ar cenrādi).

Antivielas pret Sars-Cov-2 IgG S (Spike) kvantitatīvi.

Kvantitatīvais imūnķīmiskais tests antivielu (ieskaitot IgG klases) noteikšanai pret SARS-CoV-2 vīrusa S (spike – pīķa) proteīniem. Īpaši tests tiek rekomendēts personām pēc vakcinācijas pret Covid-19 infekciju.

Cena: 11.45 EUR (+papildmaksa par asins noņemšanu saskaņā ar cenrādi).

SARS-CoV-2 IgM/IgG antivielas pret Spike proteīnu kvantitatīvi.

Cena: 8.30 EUR (+papildmaksa par asins noņemšanu saskaņā ar cenrādi).

Analīzes antivielu noteikšanai var nodot, iepriekš pierakstoties:

Uzziniet vairāk: www.vc4lab.lv

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...