Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

VIDEO no Kašera greznajām kāzām Dānijā

Kašera un Jāņa kāzas, ekrānšāviņš 1188 Play

Publiskots pirmais oficiālais video no Kašera un Jāņa kāzām Dānijā, kur redzams mirklis, kad abi mijuši gredzenus, kā arī pirmās emocijas uzreiz pēc jaunā statusa iegūšanas. Kā zināms līdzi uz Dāniju abiem devās Samanta Tīna un pāra draudzene Dace, kuras nespēja valdīt asaras un sajūsmu. ”Viņi ir, viņi būs un viņi mīl! Un viņi visai pasaulei tagad ir precēts pāris! Lai tur vai kas.” tā pēc ceremonijas sacīja dāmas. Tikmēr Kašers, vēršoties pie saviem tuvākajiem teica: “Sākas jauna dzīve, vairs nav tikai es, bet tagad esam mēs. Un tad arī stūrējam uz priekšu.” Par ilgi gaidīto notikumu Kašers un Jānis uzreiz steidza paziņot arī video zvanā vecākiem - atrādot gredzenus un sakot, ka abi tagad ir vīrs un vīre. Savukārt Samanta Tīna, uzsaucot tostu par jauno ģimeni atzina, ka kopā abi ir liels spēks, kas rada piemēru un iedvesmo arī citus.

Atgādinām, ka Kašera un Jāņa kāzu ceremonijas speciālizlaidums būs skatās jau nākamajā nedēļa – 21. un 22. jūnijā “STV Pirmā!” realitātes šovā “Slavenības. Bez filtra,” kā arī slavenību video portālā 1188 Play. taču ziņkārīgākajiem jau šobrīd ir iespēja baudīt romantikas un sirsnības pilnos kadrus.

Vairāk par Kašera kāzām uzzini šeit:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...