Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Viss, kas jāzina par uzacu mikropigmentāciju

Uzacu mikropigmentācija, foto no Sky Beauty

Uzacu mikropigmentācija, foto no Sky Beauty

Pēc uzacu formas varot noteikt cilvēka raksturu, bet pašas uzacis kalpo kā emociju atspoguļojums. Izteiksmīgas un koptas uzacis padara seju jaunāku. Ar uzacu mikropigmentācijas procedūru iespējams panākt, lai tās izskatās koptas, un iegūt sev vēlamo uzacu formu un toni.

Iemesli uzacu mikropigmentācijas veikšanai

- Izskaties vienmēr apburoša un kopta jebkuros apstākļos

- Ietaupi laiku kosmētikas procedūrām

- Izveido sev vēlamo formu un izcel savu sejas skaistumu pie profesionāliem

- Ideāls atrisinājums sievietēm, kurām ir alerģiskas reakcijas uz dekoratīvo kosmētiku

Mikropigmentācijas tehnikas

- Matiņtehnika ar ieēnošanu, divkrāsu matiņtehnika

Palīdz vizuāli atjaunot matiņus to dabiskajā augšanas virzienā, ja tie iztrūkst. Matiņi tiek pigmentēti to dabiskajā biezumā, krāsā un platumā. Šī tehnika sniedz iespēju vizuāli pacelt uzacu lokus un mainīt uzacu formu, izskatoties maksimāli dabiski.

- Ieēnošanas tehnika

Šī tehnika piemērota gan jaunai, gan nobriedušai ādai un saglabā savu efektu gan taukainas, gan kombinētas ādas tipam.

- Pūdertehnika

Viegli toņi, forma bez stingrām līnijām un pakāpenisks krāsas ēnojums maksimāli dabiski imitē uzacu ārējo izskatu.

Kā notiek uzacu mikropigmentācijas procedūra

Pirmajā SKY BEAUTY uzacu mikropigmentācijas konsultācijā tiek izvēlēts uzacu dizains un tonis, ņemot vērā sejas formu un tiek nozīmēta procedūras diena.

Mikropigmentācijas procedūras laikā tiek uzzīmēta un ar klientu saskaņota uzacu forma un tiek uzzīmēti un saskaņoti virspusējie punkti – orientieri. Mikropigmentācijas veikšanas zonā uzklāj anestezējošu krēmu un ar vienreizlietojamām adatām tiek veikta izvēlētā mikropigmentācijas tehnika. Tad seko atvēsinoša komprese, dzīšanas veicinoša gaismas terapija, speciāla aizsargkrēma un dziedējoša krēma uzklāšana.

Kā norit sadzīšanas process

Apmēram nedēļas laikā norit pilna mikropigmentācijas vietas sadzīšana, kuras laikā nepieciešams klāt barojošu aizsargkrēmu vairākas reizes dienā. Sadzīšanas procesa laikā nedrīkst mehāniski noņemt izveidojušās kreveles! 10 dienas pēc procedūras nav vēlamas jebkuras siltuma procedūras – solārijs, saunas, pirtis, atrašanās atklātā saulē, kā arī baseina apmeklējumi.

SKY BEAUTY atgādina, ka ir svarīgi atcerēties - 50% no kvalitatīva rezultāta ir tieši atkarīgs no pareizas mikropigmentācijas vietas kopšanas un sekošanas profesionālu ieteiktajām norādēm!

Kas jāzina par uzacu mikropigmentācijas korekciju

Uzacu mikropigmentācijas korekciju veic 1-3 mēnešus pēc pirmreizējās procedūras. Tās laikā tiek piekoriģēts tonis, krāsas intensitāte un zīmētās līnijas.

Dabisku procesu rezultātā ar laiku pigmentētās zonas kļūst gaišākas, jo āda atbrīvojas no pigmenta. Tādēļ 12 – 24 mēnešu laikā vēlama atkārtota korekcija, kuras laikā var mainīt arī toni un vēlamo formu.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...