Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Zvaigžņu lietus augustā. Kā pareizi iedomāties vēlēšanos, lai tā piepildītos?

Zvaigžņu lietus, Image by john Ioannidis from Pixabay

Zvaigžņu lietus, Image by john Ioannidis from Pixabay

Vārds “zvaigžņu lietus” nozīmē, ka no debesīm kritīs liels daudzums meteoru – būs redzami spilgti uzliesmojumi, kas līdzinās zvaigznēm. Perseīdu zvaigžņu lietus naktī no 12. uz 13. augustu ir aizraujoša parādība!

Tradicionāli šajās naktī mēdz iztēloties vēlmes. Ezoteriķi uzskata: ja lūgsiet palīdzību Visumam, iecerētais noteikti piepildīsies. Pastāstīsim, kā to izdarīt, lai iegūtu vēlamo un pavērstu situāciju sev par labu.

Tiek uzskatīts, ka zvaigžņu lietus laikā cilvēkam ir iespēja vēlēties tikai vispiemērotāko. Meteori krīt pārāk ātri, lai nosauktu visu sarakstu. Tāpēc jums jāsaprot, ko vēlaties visvairāk, un brīdī, kad Visums būs gatavs jūs uzklausīt, domās atbalstīs patiesu lūgumu.

Kā pareizi iedomāties vēlmes – astrologu padomi

Lai zvaigznes piepildītu jūsu sapņus, ievērojiet galvenos noteikumus.

Vēlams doties ārpus pilsētas – tur, kur var redzēt zvaigžņotās debesis. Centieties iekšēji abstrahēties no sadzīves problēmām, domājiet tikai par vienotību ar dabu un par vēlmes izpildi.

Pavērsieties ar seju pret austrumiem, tad ir vairāk izredžu, ka Visums jūs sadzirdēs.

Kad ieraugāt krītošu zvaigzni, ātri pasakiet vēlmes skaļi vai klusām pie sevis. Ja pagūsiet to izdarīt, kad redzamas gaismas pēdas debesīs, vēlme piepildīsies. Vizualizējiet to, lai nostiprinātu rezultātu.

Cik ilgi jāgaida krītošas zvaigznes brīnums?

Visizplatītākā kļūda ir sēdēt un gaidīt, kamēr iecerētais notiek pats par sevi vai prasīt rezultātu nākamajā dienā. Atbrīvojiet situāciju, ticiet Visumam un centieties nedomāt par to.

Iedomāties vēlmi, redzot krītošu zvaigzni var, bet tas nenozīmē, ka jūs esat atbrīvots no atbildības. Augstākie spēki nepalīdz tiem, kas sēž, rokas klēpī salikuši. Viņi ir labvēlīgi pret cilvēkiem, kas tiecas pēc saviem mērķiem.

Esiet uzmanīgs: ezoteriķi neiesaka iedomāties vēlmes citiem cilvēkiem. Lūdziet Visumam palīdzēt tikai sev.

KĀ AUGUSTĀ DZĪVOT SASKAŅĀ AR DABAS RITMIEM, LASI ŠAJĀ RAKSTĀ!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...