Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Līvāni - Rīgas SAO

Rādīt iepriekšējos reisus
04:05 Līvāni
06:45 Rīgas SAO
Daugavpils-Rīga K7983 SIA Daugavpils autobusu parks
166km
2h 40min
05:21 Līvāni
08:08 Rīgas SAO
Preiļi-Riebiņi-Preiļi-Jēkabpils (Kurzemes iela)-Rīga 7981 SIA Tukuma auto
6,70 €
167km
2h 47min
10:45 Līvāni
13:30 Rīgas SAO
Daugavpils-Jēkabpils (Kurzemes iela)-Rīga K7983 SIA Daugavpils autobusu parks
167km
2h 45min
15:55 Līvāni
18:40 Rīgas SAO
Daugavpils-Jēkabpils (Kurzemes iela)-Rīga K7983 SIA Daugavpils autobusu parks
167km
2h 45min
17:45 Līvāni
20:40 Rīgas SAO
Preiļi-Jēkabpils (Kurzemes iela)-Rīga 7981 SIA Tukuma auto
6,70 €
167km
2h 55min