Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun

Līvāni - Rīgas SAO

Show past schedules
4:05 AM Līvāni
6:45 AM Rīgas SAO
Daugavpils-Rīga K7983 SIA Daugavpils autobusu parks
166km
2h 40min
5:22 AM Līvāni
8:09 AM Rīgas SAO
Preiļi-Aglona-Preiļi-Jēkabpils (Kurzeme iela)-Rīga 7899 SIA Tukuma auto
€6.70
167km
2h 47min
8:16 AM Līvāni
11:17 AM Rīgas SAO
Preiļi-Jēkabpils-Rīga 7981 SIA Tukuma auto
€6.80
169km
3h 1min
1:50 PM Līvāni
4:49 PM Rīgas SAO
Līvāni-Jēkabpils-Rīga 7010 SIA Tukuma auto
€6.85
166km
2h 59min
2:31 PM Līvāni
5:42 PM Rīgas SAO
Preiļi-Jēkabpils-Rīga 7981 SIA Tukuma auto
€6.80
169km
3h 11min
3:55 PM Līvāni
6:40 PM Rīgas SAO
Daugavpils-Jēkabpils (Kurzemes iela)-Rīga K7983 SIA Daugavpils autobusu parks
167km
2h 45min
5:45 PM Līvāni
8:40 PM Rīgas SAO
Preiļi-Jēkabpils (Kurzemes iela)-Rīga 7981 SIA Tukuma auto
€6.70
167km
2h 55min