Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Naujenes skola - Daugavpils

Rādīt iepriekšējos reisus
06:45 Naujenes skola
07:10 Daugavpils AO
Krāslava-Daugavpils stacija-Daugavpils 7543 SIA Daugavpils autobusu parks
1,40 €
15km
25min
06:45 Naujenes skola
07:15 Daugavpils stacija
Krāslava-Daugavpils stacija-Daugavpils 7543 SIA Daugavpils autobusu parks
1,40 €
15km
30min
06:51 Naujenes skola
07:20 Daugavpils AO
Krivošējeva-Pritkino-Cirši-Daugavpils 5575 SIA Daugavpils autobusu parks
1,00 €
16km
29min
07:50 Naujenes skola
08:15 Daugavpils AO
Naujenes stacija-Cirši-Daugavpils 5573 SIA Daugavpils autobusu parks
1,00 €
15km
25min
08:27 Naujenes skola
08:55 Daugavpils AO
Cirši-Daugavpils 5573 SIA Daugavpils autobusu parks
1,00 €
15km
28min
08:35 Naujenes skola
09:00 Daugavpils AO
Dagda-Krāslava-Daugavpils 7554 SIA Daugavpils autobusu parks
1,40 €
15km
25min
09:02 Naujenes skola
09:30 Daugavpils AO
Bramanaišķi-Cirši-Daugavpils 6172 SIA Daugavpils autobusu parks
1,00 €
16km
28min
09:35 Naujenes skola
10:00 Daugavpils AO
Krāslava-Daugavpils 7543 SIA Daugavpils autobusu parks
1,40 €
15km
25min
09:37 Naujenes skola
10:05 Daugavpils AO
Cirši-Daugavpils 5573 SIA Daugavpils autobusu parks
1,00 €
15km
28min
10:50 Naujenes skola
11:15 Daugavpils AO
Krāslava-Daugavpils 7543 SIA Daugavpils autobusu parks
1,40 €
15km
25min
11:37 Naujenes skola
12:05 Daugavpils AO
Cirši-Daugavpils 5573 SIA Daugavpils autobusu parks
1,00 €
15km
28min
12:25 Naujenes skola
12:50 Daugavpils AO
Dagda-Krāslava-Daugavpils stacija-Daugavpils 7554 SIA Daugavpils autobusu parks
1,40 €
15km
25min
12:25 Naujenes skola
12:55 Daugavpils stacija
Dagda-Krāslava-Daugavpils stacija-Daugavpils 7554 SIA Daugavpils autobusu parks
1,40 €
15km
30min
13:15 Naujenes skola
13:40 Daugavpils AO
Krāslava-Daugavpils 7543 SIA Daugavpils autobusu parks
1,40 €
15km
25min
14:03 Naujenes skola
14:30 Daugavpils AO
Lipinišķi-Židino-Daugavpils 6178 SIA Daugavpils autobusu parks
1,00 €
15km
27min
15:27 Naujenes skola
15:55 Daugavpils AO
Cirši-Daugavpils 5573 SIA Daugavpils autobusu parks
1,00 €
15km
28min
15:56 Naujenes skola
16:25 Daugavpils AO
Bramanišķi-Daugavpils 6172 SIA Daugavpils autobusu parks
1,00 €
16km
29min
16:24 Naujenes skola
16:45 Daugavpils AO
Daugavpils-Aglona-Dagda-Krāslava-Daugavpils 7560 SIA Daugavpils autobusu parks
1,30 €
15km
21min
16:51 Naujenes skola
17:15 Daugavpils AO
Indra-Krāslava-Daugavpils stacija-Daugavpils 7555 SIA Daugavpils autobusu parks
1,40 €
15km
24min
16:51 Naujenes skola
17:20 Daugavpils stacija
Indra-Krāslava-Daugavpils stacija-Daugavpils 7555 SIA Daugavpils autobusu parks
1,40 €
15km
29min
17:37 Naujenes skola
18:05 Daugavpils AO
Cirši-Daugavpils 5573 SIA Daugavpils autobusu parks
1,00 €
15km
28min
17:40 Naujenes skola
18:05 Daugavpils AO
Daugavpils-Židino-Mičurina-Kovaļova-Daugavpils 5508 SIA Daugavpils autobusu parks
0,90 €
15km
25min
17:55 Naujenes skola
18:20 Daugavpils AO
Naujenes stacija-Cirši-Daugavpils 5573 SIA Daugavpils autobusu parks
1,00 €
15km
25min
18:00 Naujenes skola
18:25 Daugavpils AO
Krāslava-Daugavpils 7543 SIA Daugavpils autobusu parks
1,40 €
15km
25min
19:38 Naujenes skola
20:05 Daugavpils AO
Bramanaišķi-Cirši-Daugavpils 6172 SIA Daugavpils autobusu parks
1,00 €
16km
27min
20:40 Naujenes skola
21:05 Daugavpils AO
Naujenes stacija-Cirši-Daugavpils 5573 SIA Daugavpils autobusu parks
1,00 €
15km
25min