Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun

Naujenes skola - Daugavpils

Show past schedules
6:23 AM Naujenes skola
6:50 AM Daugavpils AO
Cirši-Daugavpils 5573 SIA Daugavpils autobusu parks
€1.00
15km
27min
6:45 AM Naujenes skola
7:10 AM Daugavpils AO
Krāslava-Daugavpils stacija-Daugavpils 7543 SIA Daugavpils autobusu parks
€1.40
15km
25min
6:45 AM Naujenes skola
7:15 AM Daugavpils stacija
Krāslava-Daugavpils stacija-Daugavpils 7543 SIA Daugavpils autobusu parks
€1.40
15km
30min
6:51 AM Naujenes skola
7:20 AM Daugavpils AO
Krivošējeva-Pritkino-Cirši-Daugavpils 5575 SIA Daugavpils autobusu parks
€1.00
16km
29min
7:13 AM Naujenes skola
7:40 AM Daugavpils AO
Kokini-Cirši-Daugavpils 5573 SIA Daugavpils autobusu parks
€1.00
15km
27min
7:19 AM Naujenes skola
7:45 AM Daugavpils AO
Lipinišķi-Židino-Vecpils-Daugavpils 6178 SIA Daugavpils autobusu parks
€1.00
15km
26min
7:50 AM Naujenes skola
8:15 AM Daugavpils AO
Naujenes stacija-Cirši-Daugavpils 5573 SIA Daugavpils autobusu parks
€1.00
15km
25min
8:30 AM Naujenes skola
8:55 AM Daugavpils AO
Naujenes stacija-Cirši-Daugavpils 5573 SIA Daugavpils autobusu parks
€1.00
15km
25min
8:35 AM Naujenes skola
9:00 AM Daugavpils AO
Dagda-Krāslava-Daugavpils 7554 SIA Daugavpils autobusu parks
€1.40
15km
25min
9:02 AM Naujenes skola
9:30 AM Daugavpils AO
Bramanaišķi-Cirši-Daugavpils 6172 SIA Daugavpils autobusu parks
€1.00
16km
28min
9:35 AM Naujenes skola
10:00 AM Daugavpils AO
Krāslava-Daugavpils 7543 SIA Daugavpils autobusu parks
€1.40
15km
25min
9:37 AM Naujenes skola
10:05 AM Daugavpils AO
Cirši-Daugavpils 5573 SIA Daugavpils autobusu parks
€1.00
15km
28min
10:27 AM Naujenes skola
10:55 AM Daugavpils AO
Cirši-Daugavpils 5573 SIA Daugavpils autobusu parks
€1.00
15km
28min
10:28 AM Naujenes skola
10:55 AM Daugavpils AO
Daugavpils-Židino-Kovaļova-Mičurina-Daugavpils 5508 SIA Daugavpils autobusu parks
€0.95
15km
27min
10:50 AM Naujenes skola
11:15 AM Daugavpils AO
Krāslava-Daugavpils 7543 SIA Daugavpils autobusu parks
€1.40
15km
25min
11:37 AM Naujenes skola
12:05 PM Daugavpils AO
Cirši-Daugavpils 5573 SIA Daugavpils autobusu parks
€1.00
15km
28min
12:25 PM Naujenes skola
12:50 PM Daugavpils AO
Dagda-Krāslava-Daugavpils stacija-Daugavpils 7554 SIA Daugavpils autobusu parks
€1.40
15km
25min
12:25 PM Naujenes skola
12:55 PM Daugavpils stacija
Dagda-Krāslava-Daugavpils stacija-Daugavpils 7554 SIA Daugavpils autobusu parks
€1.40
15km
30min
12:47 PM Naujenes skola
1:15 PM Daugavpils AO
Cirši-Daugavpils 5573 SIA Daugavpils autobusu parks
€1.00
15km
28min
1:15 PM Naujenes skola
1:40 PM Daugavpils AO
Krāslava-Daugavpils 7543 SIA Daugavpils autobusu parks
€1.40
15km
25min
1:52 PM Naujenes skola
2:17 PM Daugavpils AO
Cirši-Daugavpils 5573 SIA Daugavpils autobusu parks
€1.00
15km
25min
2:03 PM Naujenes skola
2:30 PM Daugavpils AO
Lipinišķi-Židino-Daugavpils 6178 SIA Daugavpils autobusu parks
€1.00
15km
27min
2:32 PM Naujenes skola
3:00 PM Daugavpils AO
Cirši-Daugavpils 5573 SIA Daugavpils autobusu parks
€1.00
15km
28min
3:27 PM Naujenes skola
3:55 PM Daugavpils AO
Cirši-Daugavpils 5573 SIA Daugavpils autobusu parks
€1.00
15km
28min
3:52 PM Naujenes skola
4:17 PM Daugavpils AO
Cirši-Daugavpils 5573 SIA Daugavpils autobusu parks
€1.00
15km
25min
3:56 PM Naujenes skola
4:25 PM Daugavpils AO
Bramanišķi-Daugavpils 6172 SIA Daugavpils autobusu parks
€1.00
16km
29min
4:24 PM Naujenes skola
4:45 PM Daugavpils AO
Daugavpils-Aglona-Dagda-Krāslava-Daugavpils 7560 SIA Daugavpils autobusu parks
€1.30
15km
21min
4:27 PM Naujenes skola
4:55 PM Daugavpils AO
Cirši-Daugavpils 5573 SIA Daugavpils autobusu parks
€1.00
15km
28min
4:51 PM Naujenes skola
5:15 PM Daugavpils AO
Indra-Krāslava-Daugavpils stacija-Daugavpils 7555 SIA Daugavpils autobusu parks
€1.40
15km
24min
4:51 PM Naujenes skola
5:20 PM Daugavpils stacija
Indra-Krāslava-Daugavpils stacija-Daugavpils 7555 SIA Daugavpils autobusu parks
€1.40
15km
29min
5:37 PM Naujenes skola
6:05 PM Daugavpils AO
Cirši-Daugavpils 5573 SIA Daugavpils autobusu parks
€1.00
15km
28min
5:40 PM Naujenes skola
6:05 PM Daugavpils AO
Daugavpils-Židino-Mičurina-Kovaļova-Daugavpils 5508 SIA Daugavpils autobusu parks
€0.90
15km
25min
5:55 PM Naujenes skola
6:20 PM Daugavpils AO
Naujenes stacija-Cirši-Daugavpils 5573 SIA Daugavpils autobusu parks
€1.00
15km
25min
6:00 PM Naujenes skola
6:25 PM Daugavpils AO
Krāslava-Daugavpils 7543 SIA Daugavpils autobusu parks
€1.40
15km
25min
6:25 PM Naujenes skola
6:50 PM Daugavpils AO
Kokini-Cirši-Daugavpils 5573 SIA Daugavpils autobusu parks
€1.00
15km
25min
6:55 PM Naujenes skola
7:15 PM Daugavpils AO
Daugavpils-Vecpils-Lipinišķi-Židino-Daugavpils 6178 SIA Daugavpils autobusu parks
€1.00
15km
20min
7:22 PM Naujenes skola
7:47 PM Daugavpils AO
Cirši-Daugavpils 5573 SIA Daugavpils autobusu parks
€1.00
15km
25min
7:38 PM Naujenes skola
8:05 PM Daugavpils AO
Bramanaišķi-Cirši-Daugavpils 6172 SIA Daugavpils autobusu parks
€1.00
16km
27min
8:40 PM Naujenes skola
9:05 PM Daugavpils AO
Naujenes stacija-Cirši-Daugavpils 5573 SIA Daugavpils autobusu parks
€1.00
15km
25min