Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Rīgas SAO - Alūksnes AO

07:00 Rīgas SAO
11:25 Alūksnes AO
Rīga-Smiltene-Ape-Alūksne 7906 AS Nordeka
8,70 €
223km
4h 25min
12:20 Rīgas SAO
16:45 Alūksnes AO
Rīga-Smiltene-Ape-Alūksne 7906 AS Nordeka
8,70 €
223km
4h 25min
13:30 Rīgas SAO
17:45 Alūksnes AO
Rīga-Smiltene-Vidaga-Jaunlaicene-Alūksne 7905 AS Nordeka
8,95 €
233km
4h 15min
15:15 Rīgas SAO
19:45 Alūksnes AO
Rīga-Smiltene-Trapene-Alūksne 7915 AS Nordeka
8,90 €
231km
4h 30min