Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Rīgas SAO - Bauskas AO

06:15 Rīgas SAO
07:30 Bauskas AO
Rīga-Bauska 7480 AS "NORDEKA"
3,05 €
67km
1h 15min
07:30 Rīgas SAO
08:45 Bauskas AO
Rīga-Bauska 7480 AS "NORDEKA"
3,05 €
67km
1h 15min
08:00 Rīgas SAO
09:15 Bauskas AO
Rīga-Bauska 7480 AS "NORDEKA"
3,05 €
67km
1h 15min
08:30 Rīgas SAO
09:45 Bauskas AO
Rīga-Bauska 7480 AS "NORDEKA"
3,05 €
67km
1h 15min
09:00 Rīgas SAO
10:10 Bauskas AO
Rīga-Bauska 7480 AS "Liepājas autobusu parks"
3,05 €
67km
1h 10min
09:20 Rīgas SAO
10:30 Bauskas AO
Rīga-Bauska 7480 SIA "AIPS"
3,05 €
67km
1h 10min
09:40 Rīgas SAO
11:00 Bauskas AO
Rīga-Bauska 7480 AS "NORDEKA"
3,05 €
67km
1h 20min
10:10 Rīgas SAO
11:25 Bauskas AO
Rīga-Bauska 7480 AS "NORDEKA"
3,05 €
67km
1h 15min
10:50 Rīgas SAO
12:10 Bauskas AO
Rīga-Bauska 7480 AS "NORDEKA"
3,05 €
67km
1h 20min
11:30 Rīgas SAO
12:50 Bauskas AO
Rīga-Bauska 7480 AS "NORDEKA"
3,05 €
67km
1h 20min
12:20 Rīgas SAO
13:40 Bauskas AO
Rīga-Bauska 7480 AS "NORDEKA"
3,05 €
67km
1h 20min
12:50 Rīgas SAO
14:00 Bauskas AO
Rīga-Bauska 7480 AS "Liepājas autobusu parks"
3,05 €
67km
1h 10min
13:30 Rīgas SAO
14:50 Bauskas AO
Rīga-Bauska 7480 SIA "AIPS"
3,05 €
67km
1h 20min
14:30 Rīgas SAO
15:50 Bauskas AO
Rīga-Bauska 7480 AS "NORDEKA"
3,05 €
67km
1h 20min
14:50 Rīgas SAO
16:10 Bauskas AO
Rīga-Bauska 7480 AS "NORDEKA"
3,05 €
67km
1h 20min
15:30 Rīgas SAO
16:50 Bauskas AO
Rīga-Bauska 7480 AS "NORDEKA"
3,05 €
67km
1h 20min
16:00 Rīgas SAO
17:20 Bauskas AO
Rīga-Bauska 7480 AS "NORDEKA"
3,05 €
67km
1h 20min
16:30 Rīgas SAO
17:50 Bauskas AO
Rīga-Bauska 7480 AS "NORDEKA"
3,05 €
67km
1h 20min
17:00 Rīgas SAO
18:20 Bauskas AO
Rīga-Bauska 7480 SIA "AIPS"
3,05 €
67km
1h 20min
17:10 Rīgas SAO
18:30 Bauskas AO
Rīga-Bauska 7480 AS "NORDEKA"
3,05 €
67km
1h 20min
17:20 Rīgas SAO
18:40 Bauskas AO
Rīga-Bauska 7480 AS "Liepājas autobusu parks"
3,05 €
67km
1h 20min
17:30 Rīgas SAO
19:55 Bauskas AO
Rīga-Emburga-Bauska 7482 SIA "AIPS"
3,85 €
88km
2h 25min
17:40 Rīgas SAO
19:05 Bauskas AO
Rīga-Bauska 7480 AS "NORDEKA"
3,05 €
67km
1h 25min
18:10 Rīgas SAO
19:35 Bauskas AO
Rīga-Bauska 7480 AS "NORDEKA"
3,05 €
67km
1h 25min
18:35 Rīgas SAO
19:55 Bauskas AO
Rīga-Bauska 7480 AS "NORDEKA"
3,05 €
67km
1h 20min
19:00 Rīgas SAO
20:20 Bauskas AO
Rīga-Bauska 7480 AS "NORDEKA"
3,05 €
67km
1h 20min
19:30 Rīgas SAO
20:45 Bauskas AO
Rīga-Bauska 7480 AS "NORDEKA"
3,05 €
67km
1h 15min
20:00 Rīgas SAO
21:20 Bauskas AO
Rīga-Bauska 7480 AS "NORDEKA"
3,05 €
67km
1h 20min
21:00 Rīgas SAO
22:15 Bauskas AO
Rīga-Bauska 7480 AS "NORDEKA"
3,05 €
67km
1h 15min
22:05 Rīgas SAO
23:20 Bauskas AO
Rīga-Bauska 7480 AS "NORDEKA"
3,05 €
67km
1h 15min
23:00 Rīgas SAO
00:10 Bauskas AO
Rīga-Bauska 7480 AS "NORDEKA"
3,05 €
67km
1h 10min