Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Valmieras AO - Limbažu AO

Rādīt iepriekšējos reisus
07:40 Valmieras AO
08:34 Limbažu AO
Valmiera-Limbaži-Tūja 7805 SIA "VTU Valmiera"
2,35 €
46km
54min
10:40 Valmieras AO
11:30 Limbažu AO
Valmiera-Limbaži 7145 AS "CATA"
2,35 €
46km
50min
14:40 Valmieras AO
15:40 Limbažu AO
Valmiera-Limbaži-Salacgrīva 7806 SIA "VTU Valmiera"
2,35 €
46km
1h
19:15 Valmieras AO
20:05 Limbažu AO
Valmiera-Limbaži 7145 AS "CATA"
2,35 €
46km
50min