Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun

Valmieras AO - Limbažu AO

Show past schedules
7:40 AM Valmieras AO
8:34 AM Limbažu AO
Valmiera-Limbaži 7145 SIA VTU Valmiera
€2.45
46km
54min
8:55 AM Valmieras AO
9:45 AM Limbažu AO
Valmiera-Limbaži 7145 AS CATA
€2.45
46km
50min
10:40 AM Valmieras AO
11:30 AM Limbažu AO
Valmiera-Limbaži 7145 AS CATA
€2.45
46km
50min
2:40 PM Valmieras AO
3:40 PM Limbažu AO
Valmiera-Limbaži-Blome-Salacgrīva 7806 SIA VTU Valmiera
€2.45
46km
1h
5:30 PM Valmieras AO
6:20 PM Limbažu AO
Valmiera-Limbaži 7145 AS CATA
€2.45
46km
50min
7:15 PM Valmieras AO
8:05 PM Limbažu AO
Valmiera-Limbaži 7145 AS CATA
€2.45
46km
50min