Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Aizkraukles stacija - Aizkraukles AO

Rādīt iepriekšējos reisus
00:00 Aizkraukles stacija
00:15 Aizkraukles AO
Aizkraukle-Aizkraukles stacija-Aizkraukle 6135 AS CATA
0,70 €
6km
15min
05:30 Aizkraukles stacija
05:45 Aizkraukles AO
Aizkraukle-Aizkraukles stacija-Aizkraukle 6135 AS CATA
0,70 €
6km
15min
06:05 Aizkraukles stacija
06:15 Aizkraukles AO
Aizkraukle-Aizkraukles stacija-Aizkraukle 6135 AS CATA
0,70 €
6km
10min
06:45 Aizkraukles stacija
07:00 Aizkraukles AO
Aizkraukle-Aizkraukles stacija-Aizkraukle 6135 AS CATA
0,70 €
6km
15min
08:40 Aizkraukles stacija
08:45 Aizkraukles AO
Aizkraukle-Irši-Zemieši-Aizkraukle 6096 AS CATA
0,70 €
3km
5min
09:00 Aizkraukles stacija
09:15 Aizkraukles AO
Aizkraukle-Aizkraukles stacija-Aizkraukle 6135 AS CATA
0,70 €
6km
15min
10:07 Aizkraukles stacija
10:22 Aizkraukles AO
Aizkraukle-Aizkraukles stacija-Aizkraukle 6135 AS CATA
0,70 €
6km
15min
11:00 Aizkraukles stacija
11:15 Aizkraukles AO
Aizkraukle-Aizkraukles stacija-Aizkraukle 6135 AS CATA
0,70 €
6km
15min
11:25 Aizkraukles stacija
11:40 Aizkraukles AO
Aizkraukle-Aizkraukles stacija-Aizkraukle 6135 AS CATA
0,70 €
6km
15min
12:00 Aizkraukles stacija
12:05 Aizkraukles AO
Ērgļi-Zemieši-Aizkraukle 5981 AS CATA
0,70 €
3km
5min
12:26 Aizkraukles stacija
12:30 Aizkraukles AO
Vecbebri-Aizkraukle 6103 AS CATA
0,70 €
3km
4min
12:40 Aizkraukles stacija
12:55 Aizkraukles AO
Aizkraukle-Aizkraukles stacija-Aizkraukle 6135 AS CATA
0,70 €
6km
15min
13:38 Aizkraukles stacija
13:53 Aizkraukles AO
Aizkraukle-Aizkraukles stacija-Aizkraukle 6135 AS CATA
0,70 €
6km
15min
14:00 Aizkraukles stacija
14:05 Aizkraukles AO
Aizkraukle-Zemieši-Irši-Aizkraukle 6096 AS CATA
0,70 €
3km
5min
14:25 Aizkraukles stacija
14:40 Aizkraukles AO
Aizkraukle-Aizkraukles stacija-Aizkraukle 6135 AS CATA
0,70 €
6km
15min
14:55 Aizkraukles stacija
15:10 Aizkraukles AO
Aizkraukle-Aizkraukles stacija-Aizkraukle 6135 AS CATA
0,70 €
6km
15min
15:21 Aizkraukles stacija
15:25 Aizkraukles AO
Pļaviņas-Aizkraukle 6142 AS CATA
0,70 €
3km
4min
16:10 Aizkraukles stacija
16:15 Aizkraukles AO
Gulbene-Cesvaine-Madona-Pļaviņas-Aizkraukle 7202 AS CATA
0,65 €
3km
5min
16:20 Aizkraukles stacija
16:35 Aizkraukles AO
Aizkraukle-Aizkraukles stacija-Aizkraukle 6135 AS CATA
0,70 €
6km
15min
17:06 Aizkraukles stacija
17:21 Aizkraukles AO
Aizkraukle-Aizkraukles stacija-Aizkraukle 6135 AS CATA
0,70 €
6km
15min
17:40 Aizkraukles stacija
17:55 Aizkraukles AO
Aizkraukle-Aizkraukles stacija-Aizkraukle 6135 AS CATA
0,70 €
6km
15min
18:05 Aizkraukles stacija
18:20 Aizkraukles AO
Aizkraukle-Aizkraukles stacija-Aizkraukle 6135 AS CATA
0,70 €
6km
15min
18:25 Aizkraukles stacija
18:40 Aizkraukles AO
Aizkraukle-Aizkraukles stacija-Aizkraukle 6135 AS CATA
0,70 €
6km
15min
18:30 Aizkraukles stacija
18:45 Aizkraukles AO
Aizkraukle-Aizkraukles stacija-Aizkraukle 6135 AS CATA
0,70 €
6km
15min
18:38 Aizkraukles stacija
18:43 Aizkraukles AO
Ērgļi-Zemieši-Aizkraukle 5981 AS CATA
0,70 €
3km
5min
18:45 Aizkraukles stacija
18:50 Aizkraukles AO
Ozoli-Vecbebri-Koknese-Aizkraukle 6113 AS CATA
0,70 €
3km
5min
19:20 Aizkraukles stacija
19:35 Aizkraukles AO
Aizkraukle-Aizkraukles stacija-Aizkraukle 6135 AS CATA
0,70 €
6km
15min
19:55 Aizkraukles stacija
20:10 Aizkraukles AO
Aizkraukle-Aizkraukles stacija-Aizkraukle 6135 AS CATA
0,70 €
6km
15min
21:40 Aizkraukles stacija
21:55 Aizkraukles AO
Aizkraukle-Aizkraukles stacija-Aizkraukle 6135 AS CATA
0,70 €
6km
15min
23:10 Aizkraukles stacija
23:25 Aizkraukles AO
Aizkraukle-Aizkraukles stacija-Aizkraukle 6135 AS CATA
0,70 €
6km
15min