Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Ķekava - Rīgas SAO

Rādīt iepriekšējos reisus
05:33 Ķekava
06:15 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min
05:37 Ķekava
06:00 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
1,45 €
18km
23min
05:58 Ķekava
06:40 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Rīga 6843 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min
06:16 Ķekava
06:45 Rīgas SAO
Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
1,10 €
17km
29min
06:20 Ķekava
06:45 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
1,45 €
18km
25min
06:23 Ķekava
07:05 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min
06:43 Ķekava
07:25 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min
06:45 Ķekava
07:10 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
1,45 €
18km
25min
06:45 Ķekava
07:15 Rīgas SAO
Observatorija-Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
1,10 €
17km
30min
06:53 Ķekava
07:35 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min
06:55 Ķekava
07:25 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
1,45 €
18km
30min
06:59 Ķekava
07:30 Rīgas SAO
Skaistkalne-Baldone-Rīga 7490 AS Nordeka
1,45 €
18km
31min
07:03 Ķekava
07:45 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min
07:10 Ķekava
07:45 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
1,45 €
18km
35min
07:16 Ķekava
07:48 Rīgas SAO
Baldone-Pļavniekkalns-Rīga 6847 AS Nordeka
1,10 €
18km
32min
07:23 Ķekava
08:05 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min
07:35 Ķekava
08:10 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
1,45 €
18km
35min
07:43 Ķekava
08:25 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Rīga 6843 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min
07:46 Ķekava
08:15 Rīgas SAO
Observatorija-Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
1,10 €
17km
29min
07:50 Ķekava
08:30 Rīgas SAO
Bārbele-Vecumnieki-Baldone-Rīga 7467 AS Nordeka
1,45 €
17km
40min
08:03 Ķekava
08:45 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min
08:05 Ķekava
08:40 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
1,45 €
18km
35min
08:16 Ķekava
08:45 Rīgas SAO
Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
1,10 €
17km
29min
08:23 Ķekava
09:05 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min
08:35 Ķekava
09:05 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
1,45 €
18km
30min
08:43 Ķekava
09:25 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Rīga 6843 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min
08:46 Ķekava
09:15 Rīgas SAO
Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
1,10 €
17km
29min
08:55 Ķekava
09:20 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
1,45 €
18km
25min
09:03 Ķekava
09:45 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min
09:12 Ķekava
09:38 Rīgas SAO
Nereta-Valle-Ķekava-Rīga 7249 AS Nordeka
1,45 €
17km
26min
09:16 Ķekava
09:45 Rīgas SAO
Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
1,10 €
17km
29min
09:23 Ķekava
10:05 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min
09:35 Ķekava
10:00 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
1,45 €
18km
25min
09:46 Ķekava
10:15 Rīgas SAO
Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
1,10 €
17km
29min
09:48 Ķekava
10:10 Rīgas SAO
Ilūkste-Baldone-Ķekava-Rīga 7493 SIA Daugavpils autobusu parks
1,45 €
17km
22min
09:48 Ķekava
10:30 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Rīga 6843 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min
09:55 Ķekava
10:20 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
1,45 €
18km
25min
10:23 Ķekava
11:05 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min
10:33 Ķekava
10:55 Rīgas SAO
Vecumnieki-Baldone-Rīga 7467 AS Nordeka
1,45 €
17km
22min
10:35 Ķekava
11:00 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
1,45 €
18km
25min
10:43 Ķekava
11:25 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Rīga 6843 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min
10:46 Ķekava
11:15 Rīgas SAO
Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
1,10 €
17km
29min
11:03 Ķekava
11:45 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min
11:15 Ķekava
11:40 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
1,45 €
18km
25min
11:23 Ķekava
12:05 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min
11:32 Ķekava
11:55 Rīgas SAO
Skaistkalne-Baldone-Rīga 7490 AS Nordeka
1,45 €
18km
23min
11:43 Ķekava
12:25 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Rīga 6843 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min
11:46 Ķekava
12:15 Rīgas SAO
Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
1,10 €
17km
29min
11:55 Ķekava
12:10 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
1,45 €
18km
15min
12:03 Ķekava
12:45 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min
12:23 Ķekava
13:05 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min
12:35 Ķekava
13:00 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
1,45 €
18km
25min
12:43 Ķekava
13:25 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Rīga 6843 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min
12:46 Ķekava
13:15 Rīgas SAO
Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
1,10 €
17km
29min
13:03 Ķekava
13:45 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min
13:15 Ķekava
13:40 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
1,45 €
18km
25min
13:23 Ķekava
14:05 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min
13:28 Ķekava
13:50 Rīgas SAO
Vecumnieki-Baldone-Rīga 7467 AS Nordeka
1,40 €
17km
22min
13:43 Ķekava
14:25 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Rīga 6843 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min
13:46 Ķekava
14:15 Rīgas SAO
Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
1,10 €
17km
29min
13:55 Ķekava
14:20 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
1,45 €
18km
25min
14:03 Ķekava
14:45 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min
14:16 Ķekava
14:45 Rīgas SAO
Observatorija-Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
1,10 €
17km
29min
14:23 Ķekava
15:05 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min
14:35 Ķekava
15:00 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
1,45 €
18km
25min
14:43 Ķekava
15:25 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Rīga 6843 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min
14:46 Ķekava
15:15 Rīgas SAO
Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
1,10 €
17km
29min
15:03 Ķekava
15:45 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min
15:15 Ķekava
15:40 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
1,45 €
18km
25min
15:23 Ķekava
16:05 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min
15:43 Ķekava
16:25 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Rīga 6843 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min
15:46 Ķekava
16:15 Rīgas SAO
Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
1,10 €
17km
29min
16:03 Ķekava
16:45 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min
16:05 Ķekava
16:30 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
1,45 €
18km
25min
16:15 Ķekava
16:40 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
1,45 €
18km
25min
16:16 Ķekava
16:45 Rīgas SAO
Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
1,10 €
17km
29min
16:23 Ķekava
17:05 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min
16:32 Ķekava
16:55 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
1,45 €
18km
23min
16:42 Ķekava
17:05 Rīgas SAO
Bārbele-Vecumnieki-Baldone-Rīga 7467 AS Nordeka
1,45 €
17km
23min
16:43 Ķekava
17:25 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Rīga 6843 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min
16:46 Ķekava
17:15 Rīgas SAO
Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
1,10 €
17km
29min
16:52 Ķekava
17:15 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
1,45 €
18km
23min
17:03 Ķekava
17:45 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min
17:04 Ķekava
17:30 Rīgas SAO
Nereta-Valle-Ķekava-Rīga 7249 AS Nordeka
1,45 €
17km
26min
17:12 Ķekava
17:35 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
1,45 €
18km
23min
17:16 Ķekava
17:45 Rīgas SAO
Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
1,10 €
17km
29min
17:23 Ķekava
18:05 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min
17:42 Ķekava
18:05 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
1,45 €
18km
23min
17:43 Ķekava
18:25 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Rīga 6843 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min
17:46 Ķekava
18:15 Rīgas SAO
Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
1,10 €
17km
29min
18:03 Ķekava
18:45 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min
18:16 Ķekava
18:45 Rīgas SAO
Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
1,10 €
17km
29min
18:22 Ķekava
18:45 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
1,45 €
18km
23min
18:23 Ķekava
19:05 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min
18:43 Ķekava
19:25 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Rīga 6843 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min
18:46 Ķekava
19:15 Rīgas SAO
Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
1,10 €
17km
29min
18:52 Ķekava
19:15 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
1,45 €
18km
23min
19:03 Ķekava
19:45 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min
19:16 Ķekava
19:45 Rīgas SAO
Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
1,10 €
17km
29min
19:22 Ķekava
19:45 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
1,45 €
18km
23min
19:23 Ķekava
20:05 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min
19:33 Ķekava
19:55 Rīgas SAO
Vecumnieki-Baldone-Rīga 7467 AS Nordeka
1,45 €
17km
22min
19:43 Ķekava
20:25 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Rīga 6843 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min
19:46 Ķekava
20:15 Rīgas SAO
Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
1,10 €
17km
29min
20:03 Ķekava
20:45 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min
20:15 Ķekava
20:40 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
1,45 €
18km
25min
20:16 Ķekava
20:45 Rīgas SAO
Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
1,10 €
17km
29min
20:26 Ķekava
20:50 Rīgas SAO
Observatorija-Baldone-Sarma-Rīga 6848 AS Nordeka
1,10 €
17km
24min
20:27 Ķekava
20:50 Rīgas SAO
Skaistkalne-Baldone-Rīga 7490 AS Nordeka
1,45 €
18km
23min
20:33 Ķekava
21:15 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Rīga 6843 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min
20:46 Ķekava
21:15 Rīgas SAO
Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
1,10 €
17km
29min
20:52 Ķekava
21:15 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
1,45 €
18km
23min
21:03 Ķekava
21:45 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min
21:33 Ķekava
22:15 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Rīga 6843 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min
21:48 Ķekava
22:15 Rīgas SAO
Observatorija-Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
1,10 €
17km
27min
21:53 Ķekava
22:15 Rīgas SAO
Vecumnieki-Baldone-Rīga 7467 AS Nordeka
1,45 €
17km
22min
22:03 Ķekava
22:45 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min
22:22 Ķekava
22:45 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
1,45 €
18km
23min
22:33 Ķekava
23:15 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Rīga 6843 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min
22:46 Ķekava
23:15 Rīgas SAO
Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
1,10 €
17km
29min
23:03 Ķekava
23:45 Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,10 €
18km
42min