Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun

Ķekava - Rīgas SAO

5:33 AM Ķekava
6:15 AM Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.50
18km
42min
5:37 AM Ķekava
6:05 AM Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
€1.50
18km
28min
5:58 AM Ķekava
6:40 AM Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.50
18km
42min
6:06 AM Ķekava
6:35 AM Rīgas SAO
Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
€1.50
18km
29min
6:22 AM Ķekava
6:45 AM Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
€1.50
18km
23min
6:23 AM Ķekava
7:05 AM Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.50
18km
42min
6:47 AM Ķekava
7:15 AM Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
€1.50
18km
28min
6:52 AM Ķekava
7:25 AM Rīgas SAO
Observatorija-Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
€1.50
18km
33min
6:58 AM Ķekava
7:40 AM Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.50
18km
42min
6:59 AM Ķekava
7:30 AM Rīgas SAO
Skaistkalne-Baldone-Rīga 7490 AS Nordeka
€1.50
18km
31min
7:08 AM Ķekava
7:50 AM Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.50
18km
42min
7:11 AM Ķekava
7:45 AM Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
€1.50
18km
34min
7:21 AM Ķekava
8:05 AM Rīgas SAO
Baldone-Pļavniekkalns-Rīga 6847 AS Nordeka
€1.50
18km
44min
7:38 AM Ķekava
8:10 AM Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
€1.50
18km
32min
7:43 AM Ķekava
8:25 AM Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.50
18km
42min
7:47 AM Ķekava
8:25 AM Rīgas SAO
Kurmene-Valle-Rīga 7200 AS Liepājas autobusu parks
€1.50
17km
38min
7:50 AM Ķekava
8:20 AM Rīgas SAO
Skaistkalne-Baldone-Rīga 7490 AS Nordeka
€1.50
17km
30min
7:54 AM Ķekava
8:35 AM Rīgas SAO
Observatorija-Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
€1.50
18km
41min
8:03 AM Ķekava
8:45 AM Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.50
18km
42min
8:08 AM Ķekava
8:40 AM Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
€1.50
18km
32min
8:23 AM Ķekava
9:05 AM Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.50
18km
42min
8:28 AM Ķekava
9:05 AM Rīgas SAO
Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
€1.50
18km
37min
8:37 AM Ķekava
9:10 AM Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
€1.50
18km
33min
8:52 AM Ķekava
9:25 AM Rīgas SAO
Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
€1.50
18km
33min
8:53 AM Ķekava
9:35 AM Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.50
18km
42min
8:57 AM Ķekava
9:25 AM Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
€1.50
18km
28min
9:12 AM Ķekava
9:38 AM Rīgas SAO
Nereta-Valle-Ķekava-Rīga 7249 AS Liepājas autobusu parks
€1.50
17km
26min
9:16 AM Ķekava
9:45 AM Rīgas SAO
Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
€1.50
18km
29min
9:23 AM Ķekava
10:05 AM Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.50
18km
42min
9:37 AM Ķekava
10:00 AM Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
€1.50
18km
23min
9:48 AM Ķekava
10:10 AM Rīgas SAO
Ilūkste-Baldone-Ķekava-Rīga 7493 SIA Daugavpils autobusu parks
€1.50
17km
22min
9:49 AM Ķekava
10:20 AM Rīgas SAO
Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
€1.50
18km
31min
9:57 AM Ķekava
10:20 AM Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
€1.50
18km
23min
10:08 AM Ķekava
10:50 AM Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.50
18km
42min
10:33 AM Ķekava
11:00 AM Rīgas SAO
Vecumnieki-Baldone-Rīga 7467 AS Nordeka
€1.50
17km
27min
10:46 AM Ķekava
11:15 AM Rīgas SAO
Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
€1.50
18km
29min
11:03 AM Ķekava
11:45 AM Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.50
18km
42min
11:17 AM Ķekava
11:40 AM Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
€1.50
18km
23min
11:23 AM Ķekava
12:05 PM Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.50
18km
42min
11:31 AM Ķekava
11:55 AM Rīgas SAO
Skaistkalne-Baldone-Rīga 7490 AS Nordeka
€1.50
18km
24min
11:46 AM Ķekava
12:15 PM Rīgas SAO
Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
€1.50
18km
29min
11:57 AM Ķekava
12:20 PM Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
€1.50
18km
23min
12:37 PM Ķekava
1:00 PM Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
€1.50
18km
23min
12:38 PM Ķekava
1:20 PM Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.50
18km
42min
12:46 PM Ķekava
1:15 PM Rīgas SAO
Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
€1.50
18km
29min
1:03 PM Ķekava
1:45 PM Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.50
18km
42min
1:17 PM Ķekava
1:40 PM Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
€1.50
18km
23min
1:23 PM Ķekava
2:05 PM Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.50
18km
42min
1:27 PM Ķekava
1:55 PM Rīgas SAO
Vecumnieki-Baldone-Rīga 7467 AS Nordeka
€1.50
17km
28min
1:46 PM Ķekava
2:15 PM Rīgas SAO
Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
€1.50
18km
29min
1:57 PM Ķekava
2:20 PM Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
€1.50
18km
23min
2:08 PM Ķekava
2:50 PM Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.50
18km
42min
2:16 PM Ķekava
2:45 PM Rīgas SAO
Observatorija-Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
€1.50
18km
29min
2:37 PM Ķekava
3:00 PM Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
€1.50
18km
23min
2:43 PM Ķekava
3:25 PM Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.50
18km
42min
2:51 PM Ķekava
3:20 PM Rīgas SAO
Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
€1.50
18km
29min
3:03 PM Ķekava
3:45 PM Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.50
18km
42min
3:23 PM Ķekava
4:05 PM Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.50
18km
42min
3:27 PM Ķekava
3:50 PM Rīgas SAO
Rundāles pils-Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
€1.50
18km
23min
3:43 PM Ķekava
4:25 PM Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.50
18km
42min
3:51 PM Ķekava
4:20 PM Rīgas SAO
Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
€1.50
18km
29min
4:07 PM Ķekava
4:30 PM Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
€1.50
18km
23min
4:13 PM Ķekava
4:55 PM Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.50
18km
42min
4:17 PM Ķekava
4:40 PM Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
€1.50
18km
23min
4:21 PM Ķekava
4:50 PM Rīgas SAO
Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
€1.50
18km
29min
4:32 PM Ķekava
5:00 PM Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
€1.50
18km
28min
4:33 PM Ķekava
5:15 PM Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.50
18km
42min
4:46 PM Ķekava
5:10 PM Rīgas SAO
Bārbele-Vecumnieki-Baldone-Rīga 7467 AS Nordeka
€1.50
17km
24min
4:51 PM Ķekava
5:20 PM Rīgas SAO
Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
€1.50
18km
29min
4:52 PM Ķekava
5:20 PM Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
€1.50
18km
28min
5:04 PM Ķekava
5:30 PM Rīgas SAO
Nereta-Valle-Ķekava-Rīga 7249 AS Liepājas autobusu parks
€1.50
17km
26min
5:12 PM Ķekava
5:45 PM Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
€1.50
18km
33min
5:13 PM Ķekava
5:55 PM Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.50
18km
42min
5:26 PM Ķekava
5:55 PM Rīgas SAO
Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
€1.50
18km
29min
5:33 PM Ķekava
6:15 PM Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.50
18km
42min
6:01 PM Ķekava
6:30 PM Rīgas SAO
Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
€1.50
18km
29min
6:03 PM Ķekava
6:45 PM Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.50
18km
42min
6:17 PM Ķekava
6:45 PM Rīgas SAO
Rundāles pils-Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
€1.50
18km
28min
6:33 PM Ķekava
7:15 PM Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.50
18km
42min
6:36 PM Ķekava
7:05 PM Rīgas SAO
Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
€1.50
18km
29min
6:42 PM Ķekava
7:10 PM Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
€1.50
18km
28min
7:01 PM Ķekava
7:30 PM Rīgas SAO
Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
€1.50
18km
29min
7:12 PM Ķekava
7:40 PM Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
€1.50
18km
28min
7:26 PM Ķekava
7:55 PM Rīgas SAO
Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
€1.50
18km
29min
7:33 PM Ķekava
8:15 PM Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.50
18km
42min
7:35 PM Ķekava
8:00 PM Rīgas SAO
Vecumnieki-Baldone-Rīga 7467 AS Nordeka
€1.50
17km
25min
7:43 PM Ķekava
8:25 PM Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.50
18km
42min
8:01 PM Ķekava
8:30 PM Rīgas SAO
Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
€1.50
18km
29min
8:08 PM Ķekava
8:50 PM Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.50
18km
42min
8:17 PM Ķekava
8:40 PM Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
€1.50
18km
23min
8:24 PM Ķekava
8:48 PM Rīgas SAO
Skaistkalne-Baldone-Rīga 7490 AS Nordeka
€1.50
18km
24min
8:26 PM Ķekava
8:50 PM Rīgas SAO
Observatorija-Baldone-Sarma-Rīga 6848 AS Nordeka
€1.50
18km
24min
8:31 PM Ķekava
8:55 PM Rīgas SAO
Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
€1.50
18km
24min
8:46 PM Ķekava
9:15 PM Rīgas SAO
Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
€1.50
18km
29min
8:52 PM Ķekava
9:20 PM Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
€1.50
18km
28min
9:08 PM Ķekava
9:50 PM Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.50
18km
42min
9:33 PM Ķekava
10:15 PM Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.50
18km
42min
9:50 PM Ķekava
10:13 PM Rīgas SAO
Vecumnieki-Baldone-Rīga 7467 AS Nordeka
€1.50
17km
23min
9:56 PM Ķekava
10:23 PM Rīgas SAO
Observatorija-Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
€1.50
18km
27min
10:08 PM Ķekava
10:50 PM Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.50
18km
42min
10:22 PM Ķekava
10:45 PM Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS Nordeka
€1.50
18km
23min
10:45 PM Ķekava
11:10 PM Rīgas SAO
Baldone-Rīga 6847 AS Nordeka
€1.50
18km
25min
11:03 PM Ķekava
11:45 PM Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.50
18km
42min
11:23 PM Ķekava
12:05 AM Rīgas SAO
Ķekava-Pļavniekkalns-Valdlauči-Rīga 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.50
18km
42min