Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Lielvārde - Rīgas SAO

Rādīt iepriekšējos reisus
05:58 Lielvārde
06:51 Rīgas SAO
Madona-Pļaviņas-Rīga 7693 SIA NORMA-A
2,65 €
52km
53min
07:10 Lielvārde
08:15 Rīgas SAO
Lubāna-Cesvaine-Madona-Pļaviņas-Rīga 7989 SIA NORMA-A
2,65 €
52km
1h 5min
08:15 Lielvārde
09:15 Rīgas SAO
Krāslava-Rīga 7046 SIA Daugavpils autobusu parks
2,65 €
52km
1h
08:17 Lielvārde
09:20 Rīgas SAO
Lubāna-Barkava-Madona-Aizkraukle-Rīga 7989 AS Nordeka
2,65 €
52km
1h 3min
08:17 Lielvārde
09:20 Rīgas SAO
Lubāna-Barkava-Madona-Aizkraukle-Rīga 7989 AS Nordeka
2,55 €
52km
1h 3min
10:00 Lielvārde
10:53 Rīgas SAO
Rēzekne-Madona-Aizkraukle-Rīga 7997 SIA NORMA-A
2,65 €
52km
53min
11:45 Lielvārde
12:41 Rīgas SAO
Madona-Pļaviņas-Aizkraukle-Rīga 7693 SIA NORMA-A
2,65 €
52km
56min
17:41 Lielvārde
18:45 Rīgas SAO
Rēzekne-Varakļāni-Jēkabpils-Rīga 7992 AS Nordeka
2,65 €
52km
1h 4min
19:20 Lielvārde
20:20 Rīgas SAO
Krāslava-Jēkabpils (Kurzemes iela)-Koknese-Ikšķile-Rīga 7046 SIA Daugavpils autobusu parks
2,65 €
52km
1h
19:48 Lielvārde
20:40 Rīgas SAO
Preiļi-Jēkabpils (Kurzemes iela)-Rīga 7981 AS Nordeka
2,65 €
52km
52min
21:15 Lielvārde
22:10 Rīgas SAO
Madona-Pļaviņas-Rīga 7989 AS Nordeka
2,65 €
52km
55min