Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun

Lielvārde - Rīgas SAO

Show past schedules
5:58 AM Lielvārde
6:51 AM Rīgas SAO
Madona-Pļaviņas-Rīga 7693 SIA NORMA-A
€2.65
52km
53min
7:25 AM Lielvārde
8:45 AM Rīgas SAO
Madliena-Krape-Lēdmane-Lielvārde-Rīga 7073 AS CATA
€2.75
53km
1h 20min
10:00 AM Lielvārde
10:53 AM Rīgas SAO
Rēzekne-Madona-Aizkraukle-Rīga 7997 SIA NORMA-A
€2.65
52km
53min
11:45 AM Lielvārde
12:41 PM Rīgas SAO
Madona-Pļaviņas-Aizkraukle-Rīga 7693 SIA NORMA-A
€2.65
52km
56min
5:38 PM Lielvārde
6:35 PM Rīgas SAO
Rēzekne-Varakļāni-Jēkabpils-Rīga 7992 SIA NORMA-A
€2.65
52km
57min
7:48 PM Lielvārde
8:40 PM Rīgas SAO
Preiļi-Jēkabpils (Kurzemes iela)-Rīga 7981 SIA NORMA-A
€2.65
52km
52min
9:15 PM Lielvārde
10:10 PM Rīgas SAO
Madona-Pļaviņas-Rīga 7989 SIA NORMA-A
€2.65
52km
55min