Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Piekļūstama transportlīdzekļa pieteikšana

Pielāgotus transportlīdzekļus personas ar funkcionāliem traucējumiem, grūtnieces un personas ar maziem bērniem (tai skaitā ar bērnu ratiņiem) var pasūtīt 36 stundas pirms brauciena, piezvanot uz pārvadātāja norādīto tālruņa numuru.

Rīgas SAO - Ķekava

Rādīt iepriekšējos reisus
05:55 Rīgas SAO
06:20 Ķekava
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
1,50 €
18km
25min
06:05 Rīgas SAO
06:46 Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
19km
41min
06:15 Rīgas SAO
06:38 Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
18km
23min
06:20 Rīgas SAO
06:46 Ķekava
Rīga-Baldone-Observatorija 6847 AS Nordeka
1,50 €
18km
26min
06:20 Rīgas SAO
07:01 Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
19km
41min
06:55 Rīgas SAO
07:23 Ķekava
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
1,50 €
18km
28min
07:00 Rīgas SAO
07:41 Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
19km
41min
07:10 Rīgas SAO
07:35 Ķekava
Rīga-Sarma-Baldone 6848 AS Nordeka
1,50 €
18km
25min
07:20 Rīgas SAO
08:01 Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
19km
41min
07:25 Rīgas SAO
08:00 Ķekava
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
1,50 €
18km
35min
07:30 Rīgas SAO
07:53 Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
18km
23min
07:45 Rīgas SAO
08:10 Ķekava
Rīga-Baldone-Skaistkalne 7490 AS Nordeka
1,50 €
18km
25min
08:00 Rīgas SAO
08:23 Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
18km
23min
08:00 Rīgas SAO
08:41 Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
19km
41min
08:20 Rīgas SAO
09:01 Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
19km
41min
08:25 Rīgas SAO
09:00 Ķekava
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
1,50 €
18km
35min
08:40 Rīgas SAO
09:06 Ķekava
Rīga-Baldone-Vecumnieki 7467 AS Nordeka
1,50 €
17km
26min
09:00 Rīgas SAO
09:23 Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
18km
23min
09:10 Rīgas SAO
09:51 Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
19km
41min
09:20 Rīgas SAO
09:43 Ķekava
Rīga-Bauska-Rundāles pils 7480 AS Nordeka
1,50 €
18km
23min
09:25 Rīgas SAO
10:00 Ķekava
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
1,50 €
18km
35min
09:40 Rīgas SAO
10:03 Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
18km
23min
09:45 Rīgas SAO
10:26 Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
19km
41min
10:00 Rīgas SAO
10:41 Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
19km
41min
10:10 Rīgas SAO
10:33 Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
18km
23min
10:25 Rīgas SAO
11:00 Ķekava
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
1,50 €
18km
35min
10:50 Rīgas SAO
11:13 Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
18km
23min
11:00 Rīgas SAO
11:41 Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
19km
41min
11:20 Rīgas SAO
12:01 Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
19km
41min
11:25 Rīgas SAO
11:53 Ķekava
Rīga-Baldone-Vecumnieki 7467 AS Nordeka
1,50 €
17km
28min
11:25 Rīgas SAO
12:00 Ķekava
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
1,50 €
18km
35min
11:30 Rīgas SAO
11:53 Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
18km
23min
11:55 Rīgas SAO
12:20 Ķekava
Rīga-Baldone-Sarma-Misas lauki 6847 AS Nordeka
1,50 €
18km
25min
12:05 Rīgas SAO
12:46 Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
19km
41min
12:20 Rīgas SAO
12:43 Ķekava
Rīga-Bauska-Rundāles pils 7480 AS Nordeka
1,50 €
18km
23min
12:20 Rīgas SAO
13:01 Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
19km
41min
12:25 Rīgas SAO
13:00 Ķekava
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
1,50 €
18km
35min
12:45 Rīgas SAO
13:10 Ķekava
Rīga-Baldone-Valle-Kurmene 7200 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
17km
25min
12:50 Rīgas SAO
13:13 Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
18km
23min
13:20 Rīgas SAO
14:01 Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
19km
41min
13:25 Rīgas SAO
14:00 Ķekava
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
1,50 €
18km
35min
13:30 Rīgas SAO
13:53 Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
18km
23min
14:00 Rīgas SAO
14:23 Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
18km
23min
14:00 Rīgas SAO
14:41 Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
19km
41min
14:05 Rīgas SAO
14:28 Ķekava
Rīga-Baldone-Vecumnieki-Bārbele 7467 AS Nordeka
1,50 €
17km
23min
14:25 Rīgas SAO
15:00 Ķekava
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
1,50 €
18km
35min
14:30 Rīgas SAO
14:53 Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
18km
23min
14:30 Rīgas SAO
15:11 Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
19km
41min
14:35 Rīgas SAO
14:57 Ķekava
Rīga-Ķekava-Baldone-Ilūkste 7493 SIA Daugavpils autobusu parks
1,50 €
17km
22min
14:40 Rīgas SAO
14:59 Ķekava
Rīga-Ķekava-Jaunjelgava-Aizkraukle-Jēkabpils 7898 SIA Tukuma auto
1,50 €
17km
19min
14:40 Rīgas SAO
15:21 Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
19km
41min
14:50 Rīgas SAO
15:13 Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
18km
23min
14:55 Rīgas SAO
15:30 Ķekava
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
1,50 €
18km
35min
15:15 Rīgas SAO
15:38 Ķekava
Rīga-Ķekava-Valle-Nereta 7249 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
17km
23min
15:20 Rīgas SAO
16:01 Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
19km
41min
15:25 Rīgas SAO
16:00 Ķekava
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
1,50 €
18km
35min
15:40 Rīgas SAO
16:21 Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
19km
41min
15:55 Rīgas SAO
16:37 Ķekava
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
1,50 €
18km
42min
16:00 Rīgas SAO
16:28 Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
18km
28min
16:20 Rīgas SAO
17:01 Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
19km
41min
16:25 Rīgas SAO
17:13 Ķekava
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
1,50 €
18km
48min
16:30 Rīgas SAO
16:58 Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
18km
28min
16:30 Rīgas SAO
17:01 Ķekava
Rīga-Baldone-Skaistkalne 7490 AS Nordeka
1,50 €
18km
31min
16:40 Rīgas SAO
17:21 Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
19km
41min
16:55 Rīgas SAO
17:46 Ķekava
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
1,50 €
18km
51min
17:00 Rīgas SAO
17:28 Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
18km
28min
17:00 Rīgas SAO
17:41 Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
19km
41min
17:10 Rīgas SAO
17:38 Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
18km
28min
17:20 Rīgas SAO
17:48 Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
18km
28min
17:20 Rīgas SAO
18:01 Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
19km
41min
17:25 Rīgas SAO
18:13 Ķekava
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
1,50 €
18km
48min
17:40 Rīgas SAO
18:08 Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
18km
28min
17:40 Rīgas SAO
18:10 Ķekava
Rīga-Baldone-Vecumnieki 7467 AS Nordeka
1,50 €
17km
30min
17:55 Rīgas SAO
18:37 Ķekava
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
1,50 €
18km
42min
18:00 Rīgas SAO
18:41 Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
19km
41min
18:10 Rīgas SAO
18:38 Ķekava
Rīga-Baldone-Skaistkalne 7490 AS Nordeka
1,50 €
18km
28min
18:15 Rīgas SAO
18:39 Ķekava
Rīga-Sarma-Baldone-Observatorija 6848 AS Nordeka
1,50 €
18km
24min
18:20 Rīgas SAO
19:01 Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
19km
41min
18:25 Rīgas SAO
18:48 Ķekava
Rīga-Ķekava-Valle-Nereta 7249 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
17km
23min
18:35 Rīgas SAO
19:03 Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
18km
28min
18:35 Rīgas SAO
19:10 Ķekava
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
1,50 €
18km
35min
18:55 Rīgas SAO
19:30 Ķekava
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
1,50 €
18km
35min
19:00 Rīgas SAO
19:23 Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
18km
23min
19:00 Rīgas SAO
19:41 Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
19km
41min
19:25 Rīgas SAO
20:00 Ķekava
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
1,50 €
18km
35min
19:30 Rīgas SAO
19:53 Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
18km
23min
19:30 Rīgas SAO
20:11 Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
19km
41min
20:00 Rīgas SAO
20:23 Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
18km
23min
20:00 Rīgas SAO
20:23 Ķekava
Rīga-Baldone-Vecumnieki 7467 AS Nordeka
1,50 €
17km
23min
20:00 Rīgas SAO
20:41 Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
19km
41min
20:25 Rīgas SAO
21:00 Ķekava
Rīga-Baldone-Observatorija 6847 AS Nordeka
1,50 €
18km
35min
20:30 Rīgas SAO
21:11 Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
19km
41min
21:00 Rīgas SAO
21:23 Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
18km
23min
21:25 Rīgas SAO
22:00 Ķekava
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
1,50 €
18km
35min
22:00 Rīgas SAO
22:41 Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
19km
41min
22:05 Rīgas SAO
22:28 Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
18km
23min
22:25 Rīgas SAO
22:51 Ķekava
Rīga-Baldone-Vecumnieki-Līvānu iela 7467 AS Nordeka
1,50 €
18km
26min
22:30 Rīgas SAO
23:11 Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
19km
41min
23:00 Rīgas SAO
23:21 Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
1,50 €
18km
21min
23:50 Rīgas SAO
00:31 Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
1,50 €
19km
41min