Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun

Rīgas SAO - Ķekava

Show past schedules
12:00 AM Rīgas SAO
12:41 AM Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.10
19km
41min
6:15 AM Rīgas SAO
6:38 AM Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
€1.45
18km
23min
6:20 AM Rīgas SAO
6:46 AM Ķekava
Rīga-Baldone-Observatorija 6847 AS Nordeka
€1.10
18km
26min
6:20 AM Rīgas SAO
7:01 AM Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.10
19km
41min
7:10 AM Rīgas SAO
7:51 AM Ķekava
Rīga-Pļavniekkalns-Ķekava 6843 AS Liepājas autobusu parks
€1.10
18km
41min
7:25 AM Rīgas SAO
7:50 AM Ķekava
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
€1.10
18km
25min
7:30 AM Rīgas SAO
7:53 AM Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
€1.45
18km
23min
7:35 AM Rīgas SAO
8:00 AM Ķekava
Rīga-Baldone-Skaistkalne 7490 AS Nordeka
€1.45
18km
25min
8:00 AM Rīgas SAO
8:41 AM Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.10
19km
41min
8:25 AM Rīgas SAO
8:50 AM Ķekava
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
€1.10
18km
25min
8:30 AM Rīgas SAO
8:53 AM Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
€1.45
18km
23min
8:30 AM Rīgas SAO
9:11 AM Ķekava
Rīga-Pļavniekkalns-Ķekava 6843 AS Liepājas autobusu parks
€1.10
18km
41min
8:40 AM Rīgas SAO
9:02 AM Ķekava
Rīga-Baldone-Vecumnieki 7467 AS Nordeka
€1.45
17km
22min
9:00 AM Rīgas SAO
9:15 AM Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
€1.45
18km
15min
9:00 AM Rīgas SAO
9:41 AM Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.10
19km
41min
9:20 AM Rīgas SAO
9:45 AM Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
€1.45
18km
25min
9:30 AM Rīgas SAO
10:11 AM Ķekava
Rīga-Pļavniekkalns-Ķekava 6843 AS Liepājas autobusu parks
€1.10
18km
41min
9:40 AM Rīgas SAO
10:05 AM Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
€1.45
18km
25min
9:55 AM Rīgas SAO
10:20 AM Ķekava
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
€1.10
18km
25min
10:00 AM Rīgas SAO
10:41 AM Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.10
19km
41min
10:10 AM Rīgas SAO
10:33 AM Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
€1.45
18km
23min
10:30 AM Rīgas SAO
11:11 AM Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.10
19km
41min
10:50 AM Rīgas SAO
11:15 AM Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
€1.45
18km
25min
10:55 AM Rīgas SAO
11:20 AM Ķekava
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
€1.10
18km
25min
11:00 AM Rīgas SAO
11:41 AM Ķekava
Rīga-Pļavniekkalns-Ķekava 6843 AS Liepājas autobusu parks
€1.10
18km
41min
11:25 AM Rīgas SAO
11:47 AM Ķekava
Rīga-Baldone-Vecumnieki 7467 AS Nordeka
€1.45
17km
22min
11:30 AM Rīgas SAO
11:55 AM Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
€1.45
18km
25min
11:30 AM Rīgas SAO
12:11 PM Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.10
19km
41min
11:55 AM Rīgas SAO
12:20 PM Ķekava
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
€1.10
18km
25min
12:00 PM Rīgas SAO
12:41 PM Ķekava
Rīga-Pļavniekkalns-Ķekava 6843 AS Liepājas autobusu parks
€1.10
18km
41min
12:20 PM Rīgas SAO
12:45 PM Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
€1.45
18km
25min
12:30 PM Rīgas SAO
1:11 PM Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.10
19km
41min
12:50 PM Rīgas SAO
1:05 PM Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
€1.45
18km
15min
12:55 PM Rīgas SAO
1:20 PM Ķekava
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
€1.10
18km
25min
1:00 PM Rīgas SAO
1:41 PM Ķekava
Rīga-Pļavniekkalns-Ķekava 6843 AS Liepājas autobusu parks
€1.10
18km
41min
1:30 PM Rīgas SAO
1:55 PM Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
€1.45
18km
25min
1:30 PM Rīgas SAO
2:11 PM Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.10
19km
41min
1:55 PM Rīgas SAO
2:20 PM Ķekava
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
€1.10
18km
25min
2:00 PM Rīgas SAO
2:41 PM Ķekava
Rīga-Pļavniekkalns-Ķekava 6843 AS Liepājas autobusu parks
€1.10
18km
41min
2:05 PM Rīgas SAO
2:27 PM Ķekava
Rīga-Baldone-Vecumnieki 7467 AS Nordeka
€1.45
17km
22min
2:30 PM Rīgas SAO
2:55 PM Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
€1.45
18km
25min
2:30 PM Rīgas SAO
3:11 PM Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.10
19km
41min
2:35 PM Rīgas SAO
2:57 PM Ķekava
Rīga-Ķekava-Baldone-Ilūkste 7493 SIA Daugavpils autobusu parks
€1.45
17km
22min
2:55 PM Rīgas SAO
3:20 PM Ķekava
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
€1.10
18km
25min
3:00 PM Rīgas SAO
3:41 PM Ķekava
Rīga-Pļavniekkalns-Ķekava 6843 AS Liepājas autobusu parks
€1.10
18km
41min
3:30 PM Rīgas SAO
3:55 PM Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
€1.45
18km
25min
3:30 PM Rīgas SAO
4:11 PM Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.10
19km
41min
3:55 PM Rīgas SAO
4:25 PM Ķekava
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
€1.10
18km
30min
4:00 PM Rīgas SAO
4:25 PM Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
€1.45
18km
25min
4:00 PM Rīgas SAO
4:41 PM Ķekava
Rīga-Pļavniekkalns-Ķekava 6843 AS Liepājas autobusu parks
€1.10
18km
41min
4:30 PM Rīgas SAO
4:55 PM Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
€1.45
18km
25min
4:30 PM Rīgas SAO
4:55 PM Ķekava
Rīga-Baldone-Skaistkalne 7490 AS Nordeka
€1.45
18km
25min
4:30 PM Rīgas SAO
5:11 PM Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.10
19km
41min
4:55 PM Rīgas SAO
5:24 PM Ķekava
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
€1.10
18km
29min
5:00 PM Rīgas SAO
5:25 PM Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
€1.45
18km
25min
5:00 PM Rīgas SAO
5:41 PM Ķekava
Rīga-Pļavniekkalns-Ķekava 6843 AS Liepājas autobusu parks
€1.10
18km
41min
5:20 PM Rīgas SAO
5:45 PM Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
€1.45
18km
25min
5:30 PM Rīgas SAO
6:11 PM Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.10
19km
41min
5:40 PM Rīgas SAO
6:02 PM Ķekava
Rīga-Baldone-Vecumnieki 7467 AS Nordeka
€1.45
17km
22min
5:55 PM Rīgas SAO
6:24 PM Ķekava
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
€1.10
18km
29min
6:00 PM Rīgas SAO
6:41 PM Ķekava
Rīga-Pļavniekkalns-Ķekava 6843 AS Liepājas autobusu parks
€1.10
18km
41min
6:05 PM Rīgas SAO
6:28 PM Ķekava
Rīga-Ķekava-Jaunjelgava-Aizkraukle 7491 AS CATA
€1.45
17km
23min
6:10 PM Rīgas SAO
6:35 PM Ķekava
Rīga-Baldone-Skaistkalne 7490 AS Nordeka
€1.45
18km
25min
6:10 PM Rīgas SAO
6:37 PM Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
€1.45
18km
27min
6:25 PM Rīgas SAO
6:48 PM Ķekava
Rīga-Ķekava-Valle-Nereta 7249 AS Nordeka
€1.45
17km
23min
6:30 PM Rīgas SAO
7:11 PM Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.10
19km
41min
6:35 PM Rīgas SAO
7:00 PM Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
€1.45
18km
25min
6:55 PM Rīgas SAO
7:13 PM Ķekava
Rīga-Baldone-Valle-Kurmene 7200 AS CATA
€1.45
17km
18min
7:00 PM Rīgas SAO
7:25 PM Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
€1.45
18km
25min
7:00 PM Rīgas SAO
7:41 PM Ķekava
Rīga-Pļavniekkalns-Ķekava 6843 AS Liepājas autobusu parks
€1.10
18km
41min
7:25 PM Rīgas SAO
7:50 PM Ķekava
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
€1.10
18km
25min
7:30 PM Rīgas SAO
7:53 PM Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
€1.45
18km
23min
7:30 PM Rīgas SAO
8:11 PM Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.10
19km
41min
8:00 PM Rīgas SAO
8:22 PM Ķekava
Rīga-Baldone-Vecumnieki 7467 AS Nordeka
€1.45
17km
22min
8:00 PM Rīgas SAO
8:25 PM Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
€1.45
18km
25min
8:00 PM Rīgas SAO
8:41 PM Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.10
19km
41min
8:25 PM Rīgas SAO
8:50 PM Ķekava
Rīga-Baldone-Observatorija 6847 AS Nordeka
€1.10
18km
25min
8:30 PM Rīgas SAO
9:11 PM Ķekava
Rīga-Pļavniekkalns-Ķekava 6843 AS Liepājas autobusu parks
€1.10
18km
41min
9:00 PM Rīgas SAO
9:23 PM Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
€1.45
18km
23min
9:00 PM Rīgas SAO
9:41 PM Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.10
19km
41min
9:25 PM Rīgas SAO
9:50 PM Ķekava
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
€1.10
18km
25min
9:40 PM Rīgas SAO
10:21 PM Ķekava
Rīga-Pļavniekkalns-Ķekava 6843 AS Liepājas autobusu parks
€1.10
18km
41min
10:05 PM Rīgas SAO
10:28 PM Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
€1.45
18km
23min
10:15 PM Rīgas SAO
10:37 PM Ķekava
Rīga-Baldone-Vecumnieki-Līvānu iela 7467 AS Nordeka
€1.45
17km
22min
10:20 PM Rīgas SAO
11:01 PM Ķekava
Rīga-Valdlauči-Pļavniekkalns-Ķekava 6844 AS Liepājas autobusu parks
€1.10
19km
41min
10:25 PM Rīgas SAO
10:50 PM Ķekava
Rīga-Baldone 6847 AS Nordeka
€1.10
18km
25min
11:00 PM Rīgas SAO
11:15 PM Ķekava
Rīga-Bauska 7480 AS Nordeka
€1.45
18km
15min
11:20 PM Rīgas SAO
12:01 AM Ķekava
Rīga-Pļavniekkalns-Ķekava 6843 AS Liepājas autobusu parks
€1.10
18km
41min