Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Rīgas SAO - Koknese

Rādīt iepriekšējos reisus
07:50 Rīgas SAO
09:31 Koknese
Rīga-Jēkabpils-Varakļāni-Rēzekne 7992 SIA NORMA-A
4,30 €
99km
1h 41min
08:20 Rīgas SAO
09:56 Koknese
Rīga-Pļaviņas-Madona 7693 SIA NORMA-A
4,30 €
99km
1h 36min
10:25 Rīgas SAO
12:06 Koknese
Rīga-Jēkabpils (Kurzemes iela)-Preiļi 7981 SIA Tukuma auto
4,30 €
99km
1h 41min
10:55 Rīgas SAO
12:32 Koknese
Rīga-Jēkabpils 7010 SIA Tukuma auto
4,30 €
99km
1h 37min
11:30 Rīgas SAO
13:11 Koknese
Rīga-Pļaviņas-Madona-Lubāna 7989 SIA NORMA-A
4,30 €
99km
1h 41min
12:00 Rīgas SAO
13:38 Koknese
Rīga-Pļaviņas-Madona 7989 SIA NORMA-A
4,30 €
99km
1h 38min
14:00 Rīgas SAO
15:57 Koknese
Rīga-Aizkraukle-Pļaviņas-Madona 7693 SIA NORMA-A
4,45 €
103km
1h 57min
15:25 Rīgas SAO
17:24 Koknese
Rīga-Aizkraukle-Madona-Rēzekne 7997 SIA NORMA-A
4,45 €
103km
1h 59min
16:10 Rīgas SAO
17:47 Koknese
Rīga-Jēkabpils (Kurzemes iela)-Preiļi 7981 SIA Tukuma auto
4,30 €
99km
1h 37min
18:15 Rīgas SAO
19:52 Koknese
Rīga-Jēkabpils 7010 SIA Tukuma auto
4,30 €
99km
1h 37min
19:05 Rīgas SAO
20:38 Koknese
Rīga-Jēkabpils-Varakļāni-Rēzekne 7992 SIA NORMA-A
4,30 €
99km
1h 33min