Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun

Rīgas SAO - Koknese

7:50 AM Rīgas SAO
9:31 AM Koknese
Rīga-Jēkabpils-Varakļāni-Rēzekne 7992 SIA NORMA-A
€4.30
99km
1h 41min
8:20 AM Rīgas SAO
9:56 AM Koknese
Rīga-Pļaviņas-Madona 7693 SIA NORMA-A
€4.30
99km
1h 36min
10:25 AM Rīgas SAO
12:06 PM Koknese
Rīga-Jēkabpils (Kurzemes iela)-Preiļi 7981 SIA Tukuma auto
€4.30
99km
1h 41min
10:55 AM Rīgas SAO
12:32 PM Koknese
Rīga-Jēkabpils 7010 SIA Tukuma auto
€4.30
99km
1h 37min
11:30 AM Rīgas SAO
1:11 PM Koknese
Rīga-Pļaviņas-Madona-Lubāna 7989 SIA NORMA-A
€4.30
99km
1h 41min
12:00 PM Rīgas SAO
1:38 PM Koknese
Rīga-Pļaviņas-Madona 7989 SIA NORMA-A
€4.30
99km
1h 38min
2:00 PM Rīgas SAO
3:57 PM Koknese
Rīga-Aizkraukle-Pļaviņas-Madona 7693 SIA NORMA-A
€4.45
103km
1h 57min
3:25 PM Rīgas SAO
5:24 PM Koknese
Rīga-Aizkraukle-Madona-Rēzekne 7997 SIA NORMA-A
€4.45
103km
1h 59min
4:10 PM Rīgas SAO
5:47 PM Koknese
Rīga-Jēkabpils (Kurzemes iela)-Preiļi 7981 SIA Tukuma auto
€4.30
99km
1h 37min
6:15 PM Rīgas SAO
7:52 PM Koknese
Rīga-Jēkabpils 7010 SIA Tukuma auto
€4.30
99km
1h 37min
7:05 PM Rīgas SAO
8:38 PM Koknese
Rīga-Jēkabpils-Varakļāni-Rēzekne 7992 SIA NORMA-A
€4.30
99km
1h 33min