Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Rīgas SAO - Kuldīgas AO

Rādīt iepriekšējos reisus
08:10 Rīgas SAO
11:37 Kuldīgas AO
Rīga-Dubulti-Tukums-Kandava-Kuldīga 7938 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
6,55 €
161km
3h 27min
11:25 Rīgas SAO
14:52 Kuldīgas AO
Rīga-Dubulti-Tukums-Kandava-Kuldīga 7938 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
6,55 €
161km
3h 27min
13:45 Rīgas SAO
16:23 Kuldīgas AO
Rīga-Spuņupe-Kandava-Kuldīga 7410 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
6,50 €
159km
2h 38min
16:10 Rīgas SAO
19:15 Kuldīgas AO
Rīga-Tukums-Kandava-Kabile-Kuldīga 7938 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
6,55 €
161km
3h 5min
18:20 Rīgas SAO
21:00 Kuldīgas AO
Rīga-Spuņupe-Kandava-Kuldīga 7410 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
6,50 €
159km
2h 40min
20:10 Rīgas SAO
23:14 Kuldīgas AO
Rīga-Dubulti-Tukums-Kandava-Kuldīga 7938 SIA Latvijas Sabiedriskais Autobuss
6,55 €
162km
3h 4min
Diemžēl šajā dienā meklētajā maršrutā transports nekursē.