Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Rīgas SAO - Lielvārde

Rādīt iepriekšējos reisus
07:50 Rīgas SAO
08:47 Lielvārde
Rīga-Jēkabpils-Varakļāni-Rēzekne 7992 SIA NORMA-A
2,65 €
52km
57min
08:20 Rīgas SAO
09:12 Lielvārde
Rīga-Pļaviņas-Madona 7693 SIA NORMA-A
2,65 €
52km
52min
10:25 Rīgas SAO
11:23 Lielvārde
Rīga-Jēkabpils (Kurzemes iela)-Preiļi 7981 SIA NORMA-A
2,65 €
52km
58min
10:55 Rīgas SAO
11:51 Lielvārde
Rīga-Jēkabpils 7010 SIA Jēkabpils autobusu parks
2,65 €
52km
56min
11:30 Rīgas SAO
12:26 Lielvārde
Rīga-Pļaviņas-Madona-Lubāna 7989 SIA NORMA-A
2,65 €
52km
56min
12:00 Rīgas SAO
12:55 Lielvārde
Rīga-Pļaviņas-Madona 7989 SIA NORMA-A
2,65 €
52km
55min
14:00 Rīgas SAO
14:56 Lielvārde
Rīga-Aizkraukle-Pļaviņas-Madona 7693 SIA NORMA-A
2,65 €
52km
56min
15:25 Rīgas SAO
16:20 Lielvārde
Rīga-Aizkraukle-Madona-Rēzekne 7997 SIA NORMA-A
2,65 €
52km
55min
18:15 Rīgas SAO
19:11 Lielvārde
Rīga-Jēkabpils 7010 SIA Jēkabpils autobusu parks
2,65 €
52km
56min
19:05 Rīgas SAO
19:54 Lielvārde
Rīga-Jēkabpils-Varakļāni-Rēzekne 7992 SIA NORMA-A
2,65 €
52km
49min
19:20 Rīgas SAO
20:10 Lielvārde
Rīga-Jēkabpils (Kurzemes iela)-Daugavpils K7983 SIA Daugavpils autobusu parks
52km
50min