Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun

Rīgas SAO - Lielvārde

Show past schedules
7:50 AM Rīgas SAO
8:47 AM Lielvārde
Rīga-Jēkabpils-Varakļāni-Rēzekne 7992 SIA NORMA-A
€2.65
52km
57min
8:20 AM Rīgas SAO
9:12 AM Lielvārde
Rīga-Pļaviņas-Madona 7693 SIA NORMA-A
€2.65
52km
52min
10:25 AM Rīgas SAO
11:23 AM Lielvārde
Rīga-Jēkabpils (Kurzemes iela)-Preiļi 7981 SIA NORMA-A
€2.65
52km
58min
10:55 AM Rīgas SAO
11:51 AM Lielvārde
Rīga-Jēkabpils 7010 SIA Jēkabpils autobusu parks
€2.65
52km
56min
12:00 PM Rīgas SAO
12:55 PM Lielvārde
Rīga-Pļaviņas-Madona 7989 SIA NORMA-A
€2.65
52km
55min
2:00 PM Rīgas SAO
2:56 PM Lielvārde
Rīga-Aizkraukle-Pļaviņas-Madona 7693 SIA NORMA-A
€2.65
52km
56min
2:50 PM Rīgas SAO
3:46 PM Lielvārde
Rīga-Jēkabpils 7010 SIA Jēkabpils autobusu parks
€2.65
52km
56min
3:25 PM Rīgas SAO
4:20 PM Lielvārde
Rīga-Aizkraukle-Madona-Rēzekne 7997 SIA NORMA-A
€2.65
52km
55min
4:05 PM Rīgas SAO
4:58 PM Lielvārde
Rīga-Jēkabpils (Kurzemes iela)-Preiļi-Riebiņi-Preiļi 7981 SIA Jēkabpils autobusu parks
€2.65
52km
53min
4:15 PM Rīgas SAO
5:40 PM Lielvārde
Rīga-Lielvārde-Lēdmane-Krape-Madliena 7073 AS CATA
€2.75
53km
1h 25min
7:05 PM Rīgas SAO
7:54 PM Lielvārde
Rīga-Jēkabpils-Varakļāni-Rēzekne 7992 SIA NORMA-A
€2.65
52km
49min
8:20 PM Rīgas SAO
9:10 PM Lielvārde
Rīga-Jēkabpils (Kurzemes iela)-Daugavpils K7983 SIA Daugavpils autobusu parks
52km
50min
9:20 PM Rīgas SAO
10:09 PM Lielvārde
Rīga-Jēkabpils-Varakļāni-Rēzekne 7992 SIA NORMA-A
€2.65
52km
49min