Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Rīgas SAO - Ogres AO

Rādīt iepriekšējos reisus
07:10 Rīgas SAO
08:00 Ogres AO
Rīga-Ogre 7788 AS Nordeka
2,10 €
36km
50min
07:30 Rīgas SAO
08:22 Ogres AO
Rīga-Ogre 7788 AS CATA
2,15 €
38km
52min
08:30 Rīgas SAO
09:20 Ogres AO
Rīga-Ogre 7788 AS Nordeka
2,10 €
36km
50min
09:00 Rīgas SAO
09:50 Ogres AO
Rīga-Ogre 7788 AS CATA
2,10 €
36km
50min
09:40 Rīgas SAO
10:35 Ogres AO
Rīga-Ulbrokas ciems-Tīnūži-Ogre 7227 AS Liepājas autobusu parks
2,15 €
39km
55min
10:10 Rīgas SAO
11:00 Ogres AO
Rīga-Ogre 7788 AS CATA
2,10 €
36km
50min
11:40 Rīgas SAO
12:30 Ogres AO
Rīga-Ogre 7788 AS Nordeka
2,10 €
36km
50min
12:30 Rīgas SAO
13:25 Ogres AO
Rīga-Ulbrokas ciems-Tīnūži-Ogre 7227 AS Liepājas autobusu parks
2,15 €
39km
55min
12:55 Rīgas SAO
13:45 Ogres AO
Rīga-Ogre 7788 AS Nordeka
2,10 €
36km
50min
14:00 Rīgas SAO
14:50 Ogres AO
Rīga-Ogre 7788 AS Nordeka
2,10 €
36km
50min
16:15 Rīgas SAO
17:05 Ogres AO
Rīga-Lielvārde-Lēdmane-Krape-Madliena 7073 AS CATA
2,10 €
36km
50min
18:00 Rīgas SAO
18:50 Ogres AO
Rīga-Ogre 7788 AS Nordeka
2,10 €
36km
50min
18:40 Rīgas SAO
19:30 Ogres AO
Rīga-Ogre 7788 AS Nordeka
2,10 €
36km
50min
21:30 Rīgas SAO
22:20 Ogres AO
Rīga-Ogre 7788 AS Nordeka
2,10 €
36km
50min
Diemžēl šajā dienā meklētajā maršrutā transports nekursē.