Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Rīgas SAO - Sanktpēterburgas AO

08:55 Rīgas SAO
19:30 Sanktpēterburgas AO
Rīga-Narva-Sanktpēterburga 915/25 AS Lux Express Estonia
€15-53
584km
10h 35min
18:45 Rīgas SAO
05:45 Sanktpēterburgas AO
Rīga-Narva-Sanktpēterburga 915/25 AS Lux Express Estonia
€15-53
584km
11h
22:45 Rīgas SAO
09:30 Sanktpēterburgas AO
Rīga-Narva-Sanktpēterburga 915/25 AS Lux Express Estonia
€15-53
584km
10h 45min
23:55 Rīgas SAO
10:15 Sanktpēterburgas AO
Rīga-Narva-Sanktpēterburga 915/25 AS Lux Express Estonia
€15-53
584km
10h 20min