Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun

Rīgas SAO - Sanktpēterburgas AO

Show past schedules
8:55 AM Rīgas SAO
8:30 PM Sanktpēterburgas AO
Rīga-Narva-Sanktpēterburga 915/25 AS Lux Express Estonia
€15-53
584km
11h 35min
9:00 AM Rīgas SAO
9:30 PM Sanktpēterburgas AO
Rīga-Tallina-Sanktpēterburga 8574 SIA "Norma A"
12h 30min
5:00 PM Rīgas SAO
6:00 AM Sanktpēterburgas AO
Rīga-Tallina-Sanktpēterburga 8574 SIA "Norma A"
13h
6:45 PM Rīgas SAO
6:45 AM Sanktpēterburgas AO
Rīga-Narva-Sanktpēterburga 915/25 AS Lux Express Estonia
€15-53
584km
12h
8:00 PM Rīgas SAO
7:20 AM Sanktpēterburgas AO
Rīga-Sanktpēterburga 8574 SIA "Norma A"
11h 20min
10:00 PM Rīgas SAO
9:20 AM Sanktpēterburgas AO
Rīga-Sanktpēterburga 8574 SIA "Norma A"
11h 20min
10:45 PM Rīgas SAO
10:30 AM Sanktpēterburgas AO
Rīga-Narva-Sanktpēterburga 915/25 AS Lux Express Estonia
€15-53
584km
11h 45min
11:55 PM Rīgas SAO
11:15 AM Sanktpēterburgas AO
Rīga-Narva-Sanktpēterburga 915/25 AS Lux Express Estonia
€15-53
584km
11h 20min