Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Rīgas SAO - Šauļi

09:00 Rīgas SAO
11:35 Šauļi
Rīga-Šauļi-Klaipēda 8309 SIA "Olego transportas"
23,00 €
2h 35min
12:15 Rīgas SAO
15:05 Šauļi
Rīga-Šauļi-Klaipēda 8309 SIA "Olego transportas"
2h 50min
14:45 Rīgas SAO
17:25 Šauļi
Rīga-Šauļi-Klaipēda 8309 SIA "Olego transportas"
2h 40min
17:30 Rīgas SAO
20:00 Šauļi
Rīga-Šauļi-Klaipēda 8309 SIA "Olego transportas"
2h 30min
23:25 Rīgas SAO
01:55 Šauļi
Rīga-Šauļi-Klaipēda 8309 SIA "Olego transportas"
23,00 €
2h 30min