Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun

Rīgas SAO - Šauļi

9:00 AM Rīgas SAO
11:35 AM Šauļi
Rīga-Šauļi-Klaipēda 8309 SIA "Olego transportas"
€20.00
2h 35min
12:15 PM Rīgas SAO
3:05 PM Šauļi
Rīga-Šauļi-Klaipēda 8309 SIA "Olego transportas"
€23.00
2h 50min
5:30 PM Rīgas SAO
8:00 PM Šauļi
Rīga-Šauļi-Klaipēda 8309 SIA "Olego transportas"
€23.00
2h 30min
11:25 PM Rīgas SAO
1:55 AM Šauļi
Rīga-Šauļi-Klaipēda 8309 SIA "Olego transportas"
€23.00
2h 30min