Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Siguldas AO - Rīgas SAO

Rādīt iepriekšējos reisus
06:30 Siguldas AO
07:50 Rīgas SAO
Sigulda-Rīga 6255 AS CATA
2,50 €
55km
1h 20min
06:35 Siguldas AO
08:15 Rīgas SAO
Sigulda-Allaži-Rīga 6251 AS CATA
3,10 €
69km
1h 40min
07:20 Siguldas AO
09:10 Rīgas SAO
Sigulda-Allaži-Ropaži-Rīga 6251 AS CATA
3,40 €
76km
1h 50min
07:25 Siguldas AO
08:55 Rīgas SAO
Sigulda-Rīga 6255 AS CATA
2,50 €
59km
1h 30min
08:40 Siguldas AO
10:00 Rīgas SAO
Sigulda-Rīga 6255 AS CATA
2,50 €
55km
1h 20min
09:50 Siguldas AO
11:00 Rīgas SAO
Sigulda-Rīga 6255 AS CATA
2,50 €
55km
1h 10min
10:40 Siguldas AO
11:50 Rīgas SAO
Sigulda-Rīga 6255 AS CATA
2,50 €
55km
1h 10min
11:40 Siguldas AO
12:50 Rīgas SAO
Sigulda-Rīga 6255 AS CATA
2,50 €
55km
1h 10min
12:50 Siguldas AO
14:00 Rīgas SAO
Sigulda-Rīga 6255 AS CATA
2,50 €
55km
1h 10min
13:10 Siguldas AO
15:00 Rīgas SAO
Sigulda-Allaži-Ropaži-Rīga 6251 AS CATA
3,40 €
76km
1h 50min
13:40 Siguldas AO
14:50 Rīgas SAO
Sigulda-Rīga 6255 AS CATA
2,50 €
55km
1h 10min
14:30 Siguldas AO
15:45 Rīgas SAO
Sigulda-Rīga 6255 AS CATA
2,50 €
55km
1h 15min
15:50 Siguldas AO
17:05 Rīgas SAO
Sigulda-Rīga 6255 AS CATA
2,50 €
55km
1h 15min
16:40 Siguldas AO
18:00 Rīgas SAO
Sigulda-Rīga 6255 AS CATA
2,50 €
55km
1h 20min
17:50 Siguldas AO
19:05 Rīgas SAO
Sigulda-Rīga 6255 AS CATA
2,50 €
55km
1h 15min
18:40 Siguldas AO
19:50 Rīgas SAO
Sigulda-Rīga 6255 AS CATA
2,50 €
55km
1h 10min
20:50 Siguldas AO
21:55 Rīgas SAO
Sigulda-Rīga 6255 AS CATA
2,50 €
55km
1h 5min