Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun

Siguldas AO - Rīgas SAO

6:30 AM Siguldas AO
7:50 AM Rīgas SAO
Sigulda-Rīga 6255 AS CATA
€2.60
55km
1h 20min
8:00 AM Siguldas AO
9:30 AM Rīgas SAO
Sigulda-Krimulda-Ragana-Rīga 5612 AS CATA
€2.90
66km
1h 30min
9:50 AM Siguldas AO
11:00 AM Rīgas SAO
Sigulda-Rīga 6255 AS CATA
€2.60
55km
1h 10min
10:40 AM Siguldas AO
11:50 AM Rīgas SAO
Sigulda-Rīga 6255 AS CATA
€2.60
55km
1h 10min
11:55 AM Siguldas AO
1:30 PM Rīgas SAO
Sigulda-Ragana-Loja-Rīga 5612 AS CATA
€2.90
69km
1h 35min
1:40 PM Siguldas AO
2:50 PM Rīgas SAO
Sigulda-Rīga 6255 AS CATA
€2.60
55km
1h 10min
2:30 PM Siguldas AO
3:45 PM Rīgas SAO
Sigulda-Rīga 6255 AS CATA
€2.60
55km
1h 15min
4:00 PM Siguldas AO
5:30 PM Rīgas SAO
Sigulda-Krimulda-Ragana-Rīga 5612 AS CATA
€2.90
66km
1h 30min
5:50 PM Siguldas AO
7:05 PM Rīgas SAO
Sigulda-Rīga 6255 AS CATA
€2.60
55km
1h 15min
6:40 PM Siguldas AO
7:50 PM Rīgas SAO
Sigulda-Rīga 6255 AS CATA
€2.60
55km
1h 10min