Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Talsu AO - Kuldīgas AO

Rādīt iepriekšējos reisus
06:40 Talsu AO
07:44 Kuldīgas AO
Talsi-Veģi-Kuldīga-Aizpute-Liepāja 7512 AS Talsu autotransports
2,75 €
60km
1h 4min
07:35 Talsu AO
09:25 Kuldīgas AO
Talsi-Vāne-Kuldīga-Aizpute-Liepāja 7512 AS Talsu autotransports
3,50 €
82km
1h 50min
11:30 Talsu AO
12:50 Kuldīgas AO
Talsi-Sabile-Kuldīga 7509 AS Talsu autotransports
3,25 €
74km
1h 20min
13:35 Talsu AO
14:55 Kuldīgas AO
Talsi-Sabile-Kuldīga-Aizpute-Liepāja 7512 AS Liepājas autobusu parks
3,15 €
72km
1h 20min