Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Talsu AO - Liepājas AO

06:40 Talsu AO
09:35 Liepājas AO
Talsi-Veģi-Kuldīga-Aizpute-Liepāja 7512 AS Talsu autotransports
6,10 €
148km
2h 55min
07:35 Talsu AO
11:21 Liepājas AO
Talsi-Vāne-Kuldīga-Aizpute-Liepāja 7512 AS Talsu autotransports
6,85 €
171km
3h 46min
13:35 Talsu AO
16:50 Liepājas AO
Talsi-Sabile-Kuldīga-Aizpute-Liepāja 7512 AS Liepājas autobusu parks
6,45 €
159km
3h 15min