Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun

Talsu AO - Liepājas AO

Show past schedules
6:40 AM Talsu AO
9:35 AM Liepājas AO
Talsi-Veģi-Kuldīga-Aizpute-Liepāja 7512 AS Talsu autotransports
€6.10
148km
2h 55min
7:35 AM Talsu AO
11:21 AM Liepājas AO
Talsi-Vāne-Kuldīga-Aizpute-Liepāja 7512 AS Talsu autotransports
€6.85
171km
3h 46min
1:35 PM Talsu AO
4:50 PM Liepājas AO
Talsi-Sabile-Kuldīga-Aizpute-Liepāja 7512 AS Liepājas autobusu parks
€6.45
159km
3h 15min