Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Talsu AO - Rīgas SAO

Rādīt iepriekšējos reisus
05:15 Talsu AO
07:25 Rīgas SAO
Talsi-Dubulti-Rīga 7951 AS Talsu autotransports
4,70 €
113km
2h 10min
05:50 Talsu AO
09:00 Rīgas SAO
Talsi-Roja-Dubulti-Rīga 7947 AS Talsu autotransports
6,35 €
159km
3h 10min
05:55 Talsu AO
08:05 Rīgas SAO
Talsi-Dubulti-Rīga 7951 AS Talsu autotransports
4,70 €
113km
2h 10min
06:05 Talsu AO
08:00 Rīgas SAO
Talsi-Spuņupe-Rīga 7041 AS Talsu autotransports
5,00 €
121km
1h 55min
06:30 Talsu AO
08:50 Rīgas SAO
Talsi-Stende-Spuņupe-Rīga 7990 AS Talsu autotransports
5,55 €
135km
2h 20min
07:20 Talsu AO
09:30 Rīgas SAO
Talsi-Dubulti-Rīga 7951 AS Talsu autotransports
4,70 €
113km
2h 10min
07:45 Talsu AO
10:00 Rīgas SAO
Kolka-Dundaga-Talsi-Dubulti-Rīga 7944 AS Nordeka
4,70 €
113km
2h 15min
07:50 Talsu AO
11:00 Rīgas SAO
Talsi-Roja-Dubulti-Rīga 7947 AS Talsu autotransports
6,35 €
159km
3h 10min
09:05 Talsu AO
11:20 Rīgas SAO
Kolka-Vandzene-Talsi-Dubulti-Rīga 7945 AS Nordeka
4,70 €
113km
2h 15min
10:35 Talsu AO
12:45 Rīgas SAO
Talsi-Dubulti-Rīga 7951 AS Talsu autotransports
4,70 €
113km
2h 10min
11:28 Talsu AO
14:05 Rīgas SAO
Ventspils-Talsi-Tukums-Dubulti-Rīga 7948 Pašvaldības SIA Ventspils reiss
5,10 €
124km
2h 37min
12:50 Talsu AO
15:00 Rīgas SAO
Talsi-Dubulti-Rīga 7951 AS Talsu autotransports
4,70 €
113km
2h 10min
14:04 Talsu AO
16:10 Rīgas SAO
Dundaga-Valdemārpils-Talsi-Spuņupe-Rīga 7041 AS Talsu autotransports
5,05 €
121km
2h 6min
14:30 Talsu AO
16:40 Rīgas SAO
Talsi-Dubulti-Rīga 7951 AS Talsu autotransports
4,70 €
113km
2h 10min
15:40 Talsu AO
18:00 Rīgas SAO
Talsi-Engure-Dubulti-Rīga 7951 AS Talsu autotransports
5,05 €
121km
2h 20min
16:25 Talsu AO
18:35 Rīgas SAO
Talsi-Dubulti-Rīga 7951 AS Talsu autotransports
4,70 €
113km
2h 10min
17:20 Talsu AO
19:50 Rīgas SAO
Ventspils-Talsi-Tukums-Dubulti-Rīga 7948 AS Nordeka
5,05 €
124km
2h 30min
17:45 Talsu AO
19:55 Rīgas SAO
Talsi-Dubulti-Rīga 7951 AS Talsu autotransports
4,70 €
113km
2h 10min
21:15 Talsu AO
23:15 Rīgas SAO
Ventspils-Talsi-Spuņupe-Rīga 7948 AS Nordeka
5,05 €
121km
2h