Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

10 fakti, kas liecina, ka tavā mājā ir pārāk liela nekārtība

Mākokļa uzkopšana. Foto:cottonbro, Pexels.com

Mākokļa uzkopšana. Foto:cottonbro, Pexels.com

Skaidrs, ka ne visi cilvēki ir pedanti un ne visiem mājas kārtošana un tīrīšana sagādā prieku. Ir arī tādi, kuriem uzkopšana ir īstas zobu sāpes vai arī nemitīgi atrodas kāda svarīgāka nodarbe. Protams, ka ‘’ radoša nekārtība’’ nekādā gadījumā nav nekas slikts, bet ir fakti, kas liecina, ka nupat jau ir pārāk traki:

1. Ja neplānoti piesakās viesi, Jums iestājas pilnīga panika. Jūs liekat lietā pat pašus muļķīgākos argumentus, lai šo vizīti nepieļautu.

2. Lielākā daļa Jūsu mājā esošo paklāju ir par vairākiem toņiem mainījuši krāsu- uz tumšāko pusi.

3. Jums ir paniskas bailes skatīties zem gultas. Jūs dariet tikai tad, kad atkal pazudis kaut kas svarīgs. Pazudušās lietas gan tur nekad nav, bet doties katru reizi izdodas atrast ko citu interesantu.

4. Jums nav ne mazākās nojausmas, kad Jūs pēdējo reizi mazgājāt logus. Skaidrs it tikai tas, ka caur tiem pēdējā laikā var diezgan slikti redzēt.

5.Katru reizi pirms iešanas vannā Jums ir bail no tā, ka tur varētu pat nedaudz tā kā sasmērēties, nevis nomazgāties.

6. Jūsu ledusskapī ir vairākas produktu vienības, kuru derīgu termiņš ir beidzies vairāk, nekā pirms pusgada.

7. Jums nav pārliecības, ka Jūsu mājoklī kādreiz ir veikta ģenerāltīrīšana, kas ilgusi vairāk, nekā 20 minūtes.

8. Jums jau sen vairs netraucē koridorā stāvošie reģipša gabali un tukšie krāsas spaiņi, kuri tur iznešanai nolikti pirms trijiem gadiem, kad pēdējo reizi veicāt remontu.

9. Jūsu netīrās veļas grozā un pie veļas groza jau sen ir krietni vairāk drēbju, nekā skapī.

10. Pārnākot mājās, Jūs pilnīgi obligāti uzreiz uzvelciet čības. Pretējā gadījumā var pamatīgi sasmērēt kājas vai zeķes.

Ko darīt, ja situācija ar mājokļa jautājumu ir tiešām samilzusi? Viens variants, protams ir saņemties. Otrs – nemānīt sevi un lūgt palīdzību uzkopšanas servisam. Ne par velti tādi ir izdomāti un ne par velti tik tiešām daudzi cilvēki šo pakalpojumus izmanto. Profesionālas uzkopšanas aģentūras piedāvā gan vienreizējas ģenerāltīrīšanas, gan regulāru uzkopšanu. Mūsdienās šie pakalpojumi pieejami par ļoti demokrātiskām cenām.


Mākokļa uzkopšana. Foto:cottonbro, Pexels.com

Mākokļa uzkopšana. Foto:cottonbro, Pexels.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas