Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

2023. gada krāsu trendi interjerā

Ir pienācis laiks aplūkot 2023. gada krāsu tendences. Krāsas, ko mēs izmantojam savās mājās, lielā mērā atspoguļo mūsu personību un stilu. Kamēr daži cilvēki tiecas pēc mūžīgiem un klasiskiem krāsu toņiem, citi vēlas būt nedaudz drosmīgāki, papildinot mājokli ar spilgtiem krāsu toņiem.

Katru gadu visu pasaules vadošo krāsu zīmolu eksperti izvēlas savu gada krāsu un publicē krāsu prognozi. Bieži vien izvēlas vienu tendenciozu krāsu, ko papildina krāsu palete ar toņiem, kas lieliski papildina Gada krāsu.

Gada krāsas ir redzamas visos mākslas veidos, sākot no modes līdz grafiskajam dizainam un pat tehnoloģijām. Šogad mēs redzam bagātīgākus krāsu toņus, salīdzinot ar pagājušo gadu krāsu tendencēm, taču krāsu iedvesmu joprojām gūstam no dabas.

Pantone: Viva Magenta

Krāsu kompānija Pantone par gada krāsu ir izvēlējusies Viva Magenta. Viva Magenta ir drosmīgs rozā tonis, ko raksturo kā bezbailīgu. Šī krāsa ir daļa no sarkano krāsu saimes, tonis sakņojas dabā.

Pantone jaunā gada krāsa ir spēcinoša. Šis jaunais sarkanais tonis dzirkstī tīrā priekā un mudina eksperimentēt un pašizpausties bez ierobežojumiem. Viva Magenta ir paredzēta kā drosmīga izteiksmīga krāsa jūsu mājās.

The Nordroom: Silti dzeltens

Laiks, kurā šobrīd dzīvojam, ir diezgan neskaidrs. Tas atspoguļojas arī interjera dizainā un krāsās, ar kurām mēs izvēlamies sevi ieskaut. Un 2023. gadā redzama spēcīga gravitācija uz siltām krāsām, īpaši siltiem dzelteniem toņiem.

Dzeltenā - kā jebkura krāsā - ir daudz dažādu krāsu toņu. No ļoti gaišas pasteļdzeltenas līdz pat dziļi okera dzeltenai krāsai. Un tieši silti dzeltenie toņi ir tie, kas arvien biežāk parādās mājās visā pasaulē.

Šīs dziļās un piesātinātās krāsas piešķir telpai siltu zemes toni. Siltais dzeltenais ir arī ļoti universāls. Mūsdienīgās mājās tas piešķir siltumu un krāsu. Savukārt senatnīgās mājās tā pastiprina mājokļa vēsturisko noskaņu, jo tas ir tonis, kas mājās izmantots gadsimtiem ilgi.

Benjamin Moore: Raspberry Blush

Benjamin Moore par 2023. gada krāsu ir izvēlējies aveņu sārto. Raspberry Blush ir dzīvespriecīgs koraļļu krāsas tonis ar rozā nokrāsu. Tā ir ļoti drosmīga un harizmātiska krāsa, kas jūsu mājās radīs lielisku iespaidu. Šis tonis var būt spilgts krāsu akcents, bet jūs varat arī rīkoties drosmīgi un nokrāsot visu telpu šajā spilgtajā tonī.

Benjamin Moore krāsu tendenču palete 2023

Benjamin Moore ir izveidojis arī krāsu paleti ar astoņām krāsām, kas papildina "Gada krāsu". Krāsu tendenču palete 2023 tika izvēlēta, ņemot vērā tās atšķirīgo klātbūtni un personību. Katra no šīm astoņām pārliecinošajām nokrāsām piedāvā iedvesmu un radošumu, vienlaikus mudinot iziet ārpus tradicionālā, lai izbaudītu patiesi izcilu krāsu.

PPG & Glidden Paint: Vining Ivy

PPG un Glidden Paint by PPG par 2023. gada krāsu ir izvēlējušies "Vining Ivy". "Vining Ivy" ir daudzpusīgs tējas krāsas tonis, kas apvieno drosmīgu zilu un izsmalcinātu zaļu krāsu dārgakmens tonī. Šo krāsu var izmantot, lai telpās radītu nomierinošu noskaņu, jo tās zilā krāsa rada miera sajūtu, bet smaragdzaļā rada līdzsvara sajūtu. Apvienojot šos divus toņus kopā, tiek radīta īpaši bagātīga, ārkārtīgi moderna krāsa.

PPG & Glidden krāsu tendences 2023

PPG un Glidden ir izvēlējušies arī četras krāsu paletes, kas papildina jauno gada krāsu. Serenity ir gracioza pienaino pasteļtoņu, ūdens toņu un silti neitrālu toņu palete. Origin ir labi sabalansēta zemes toņu palete. Duality ir krāsu palete, kas piepildīta ar kontrastējošiem krāsu toņiem. Tā ir ekstravaganta spilgtu, tīru pasteļtoņu un spēcīgu neitrālu toņu palete. Glidden krāsu palete ir ļoti līdzīga Origin paletei ar siltām, zemes un dabīgām krāsām.

Vairāk lasi:

Laimīgās 2023.gada krāsas saskaņā ar ķīniešu horoskopu


Pantone. Vivs Magenta. Foto: thenordroom.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas