Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

3 svarīgi kritēriji, lai zobu implanti būtu patiešām kvalitatīvi

Zobu implanti mūsdienās tiek uzskatīta par klasisku zobu ārstēšanas metodi. Zobu implantācija atgriež smaidu miljoniem cilvēkiem, tomēr ir trīs svarīgi kritēriji, lai zobu implanti būtu patiešām kvalitatīvi!

Kvalitatīvi zobu implantu materiāli

Kavlitatīvi un pasaulē atzīti implantu materiāli ir ļoti svarīgs kritērijs, lai implantācijas rezultāts būtu lielisks. Comfort Dent klīnikas speciālisti izvēlas pasaulē populārākos zobu implantus ar plašu implantu klāstu un dizainu. Tas sniedz iespēju ievietot implantu gandrīz jebkurā kaulā.

Labākā zobu implantēšanas tehnoloģija

Izcilam rezultātam nepieciešama izcila tehnoloģija. Comfort Dent zobārstniecības klīnikas speciālisti izmanto tehnoloģijas, kas ļauj atbrīvot klientus no pārdzīvojumiem par smaida kvalitāti.

Profesionāli speciālisti

Pat ar kvalitatīvu tehnoloģiju un materiāliem vien nepietiek. Lai zobu implanti būtu patiešām skaisti un kalpotu maksimāli ilgi, ļoti svarīga nozīme ir tam, kas šo darbu paveic. Zobārstniecības klīnikā Comfort Dent strādā labāki savas jomas speciālisti, kas var palīdzēt tikt galā arī ar jutīgiem zobiem un citām dentālām problēmām.

Comfort Dent piedāvā plašu pakalpojumu klāstu: zobu higiēnu, zobu ārstēšanu, endodontiju, estētisko zobārstniecību visa vecuma pacientiem, turklāt no šī gada klīnikai ir piešķirtas kvotas bezmaksas bērnu zobu ārstēšanai līdz 18 gadiem , ka arī reizi gadā bērniem tiek apmaksāta arī zobu higiēna.

Zobārstniecības klīnika ievēro stingras higiēnas un dezinfekcijas prasības. Domājot par pacientu drošību esošajā situācijā, tādēļ viss ir sterils un mierīgu sirdi var droši iegūt skaistu smaidu.

Kvalitatīvi zobu implanti, Photo by Shiny Diamond from Pexels

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas