Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Ādas liftings un striju likvidēšana bez ķirurģijas vai botoksa? Izmēģini HIFU!

Ar gadiem ikviens saskaras ar novecošanos – mūsu āda zaudē elastību un tvirtumu. Īpaši pēc 40 gadu vecuma parādās grumbiņas, sāk noslīdēt plakstiņi. Arī nozīmīgi dzīves notikumi mēdz atstāt savas pēdas mūsu ķermenī – bērniņa piedzimšana mēdz atstāt strijas un nošļukušu vēdera ādu, strauja svara zaudēšana var beigties ar ļenganu ādu augšstilbos, vēdera daļā vai “spārniņiem” roku augšdelmos. Diemžēl, lai arī kā mēs censtos, ne visu ir iespējams atrisināt tikai ar pareizu uzturu un sporta nodarbībām, tādēļ mūsu ādai ir nepieciešams kas efektīvāks. Par laimi, mūsdienās tehnoloģijas ienāk ar inovatīviem risinājumiem un ir plašas iespējas jaunības atgūšanai – turklāt ne vienmēr nepieciešamas ķirurģiskas operācijas vai botokss. Tā vietā vari izmēģināt ko jaunu - HIFU procedūra ir pieejama gan ķermenim, gan sejai un tā ir ļoti efektīva, veicina ādas atjaunošanos un kolagēna veidošanos ādā.

HIFU(High intensity focused ultrasound) ir viena no modernākajām ādas elastības un liftinga atjaunošanas tehnoloģijām, kas panāk estētiskajai ķirurģijai līdzvērtīgu efektu, palīdzot ādai izskatīties jauneklīgai un tonusā, turklāt šai procedūrai nav redzamu rētu vai rehabilitācijas perioda. To var veikt pat pusdienas laikā un pēc tam netraucēti atgriezties darbā.. Procedūras efekts ir redzams 10-20% uzreiz, taču pats rezultāts formējas 3 mēnešu laikā. Ar katru dienu ādas stāvoklis uzlabojas un izmaiņas ir acīm redzamas un priecē. HIFU procedūras laikā ultraskaņas viļņi iedarbojas uz mūsu ādas dziļākajiem audiem, tādējādi izsaucot kolagēna pastiprinātu veidošanos un ādas atjaunošanos. Āda kļūst tvirtāka un jauneklīgāka, grumbiņas izlīdzinās un sejas ovāls izteikti uzlabojas.

Problēmas, kurām var palīdzēt HIFU procedūra

HIFU tehnoloģijai ir daudz estētisku priekšrocību un tā ir lieliska alternatīva estētiskajai ķirurģijai, kas palīdz risināt virkni problēmu, tostarp:

 • Samazina grumbas
 • Izlīdzina kakla ādu
 • Paceļ vaigus, uzacis un plakstiņus, piešķirot sejai jauneklīgāku izskatu
 • Uzlabo žokļa un apaksžokļa līniju
 • Palīdz izlīdzināt dekoltē zonu
 • Palīdz samazināt strijas
 • Uzlabo vēdera lejasdaļas un augšstilbu ādas elastību
 • Palīdz samazināt ļengano ādu roku augšdelmiem
 • Nostiprina ādu virs ceļgaliem

HIFU tehnoloģija salīdzinājumā ar plastisko ķirurģiju

Salīdzinājumā, piemēram, ar ķirurģiskajām procedūrām, kam seko sāpes, rētas, asiņošana un liels infekciju risks, dzīšanas process un rehabilitācija, HIFU procedūra ir daudz patīkamāka, jo procedūras laikā tiek izmantota aparāttehnoloģija, kas darbojas ar ultraskaņu. Pēc šīs procedūras nav nekādu apdegumu infekciju riska vai sāpes.

HIFU ādas atjaunošanas procedūras ir iespējams veikt salīdzinoši ātri, pat pusdienas laikā, piemēram, un pēc tam uzreiz atgriezties darbā. Nav nepieciešamas īpašs rehabilitācijas laiks atlabšanai vai īpašu diētu ievērošana. Tava dzīves kvalitāte un komforts netiek ietekmēts.

Cik ilgstošs ir HIFU procedūras efekts?

HIFU procedūras efekts, atkarībā no ādas novecošanās pakāpes, ir ilgstošs, bet tā saglabāšanai būs nepieciešamas atkārtotas procedūras veikšana. Ja līdz 40 gadu vecumam pietiek ar vienu reizi gadā, tad cilvēkiem virs 50 gadiem iesaka procedūru atkārtot 2 reizes gadā, katru gadījumu, protams, izvērtējot individuāli.

Kā notiek HIFU procedūra?

 • Vispirms speciālists iepazīsies ar tavu slimības vēsturi un veselības stāvokli. Lai veiktu HIFU procedūru, cilvēkam ir jābūt pilnīgi veselam!
 • Pēc tam tiks notīrīta procedūras mērķa zona – ja tā ir seja, tiks noņemts meikaps un attīrīta āda. Pirms procedūras var tikt uzklāts lokāls anestizējošs krēms, ja tas ir nepieciešams
 • Tad tiks izdarīti marķējumi, lai noteiktu, kuras zonas ir jāapstrādā procedūras laikā.
 • Pēc tam speciālists uzklās ultraskaņas gēlu un pielāgos kārtridžus: 4,5 mm, 3mm, vai 1,5mm, atbilstoši individuālam problēmzonu risinājumam.

Vairāk par procedūras norisi, vari uzzināt “Skaistuma terapija” mājaslapā, kur ir uzskatāmi parādīts, kā viss notiek,

Kādas ir sajūtas HIFU procedūras laikā un pēc tās?

HIFU ādas atjaunošanas procedūra nav sāpīga, bet uz procedūras norises brīdi varētu to raksturot kā nepatīkamu. Tās laikā ir sajūtams siltums, iespējams, neliela tirpšana. Taču tā kā procedūra notiek tikai ādas dziļākajos slāņos un pati ādas virsma procedūras laikā netiek traumēta, pēc procedūras tūdaļ ir iespējams doties mājās vai atgriezties ikdienas ritmā.

Pēc procedūras nav ieteicams doties uz pirti vai solāriju. Sākotnēji pēc HIFU procedūras veikšanas būs jutīga āda, taču tas pāries pāris nedēļu laikā. Ja ir veikta sejas ādas uzlabošana, iespējams, jutīsi diskomfortu, guļot uz spilvena un pieskaroties sejai, kamēr mazās brūcītes zemādas slāņos sadzīs.

Ar katru dienu ādas stāvoklis redzami uzlabosies un trīs mēnešu laikā būs izveidojies gala rezultāts – šai laikā būs izstrādājies jauns papildu kolagēns un āda kļūs izteikti tvirtāka, jauneklīgāka.

Ja Tevi neapmierina skats uz sevi spogulī, droši piesakies uz bezmaksas konsultāciju „Skaistuma terapijā” pa tālruni - 25132866 vai raksti - info@skaistumaterapija.lv.

Ļaujies terapijai ar HIFU un izbaudi fantastiskus rezultātus!


Ādas liftings bez ķirurģijas ir iespējams - HIFU terapija! Photo by Valdemars Magone on Unsplash

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas