Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Agrita Bindre dalās atklātās sajūtās par četru bērnu audzināšanu vienatnē: “Brīžiem šķiet, ka es ar neko netieku galā!”

Raidījuma “Ģimene burkā” zvaigzne Agrita Bindre sabiedrībā zināma kā 4 bērnu mamma. Viņa nekad nav slēpusi, ka apvienot darbu ar ģimeni nav viegli, taču tajā paša laikā viņa nezaudē mūžīgo optimismu. Agrita atklāti dalījās savās pārdomās par mammas lomu.

Agrita stāsta, ka jau jaunības gados mammai stāstījusi, ka viņai, pieaugot par sievieti, būs 4 bērni. Nu tas ir piepildījies. Agrita vien piebilst:

"Tagad man mamma arī to atgādina, vien piebilstot, ka es nerunāju par to, ka man būs arī kāds cilvēks blakus – tad nu esmu šajā situācijā arī nonākusi – man ir 4 brīnišķīgi bērni. Estere piedzima 11. maijā – agrāk šī diena bija Māmiņdiena. Mums uz slimnīcu nāca jaunieši ar lapiņu: "Paldies, ka devi bērnam dzīvību un kļuvi par mammu!""

Pirms tam bija tā, ka Esteres bioloģiskais tēvs no ģimenes aizmuka mēnesi pirms viņas piedzimšanas, tad tās sajūtas bija tiešām dīvainas, jo viņš piedāvāja veikt abortu, bet es biju par to, ka bērns ir dzīvība un nekādi aborti.

"Un tad, kad tu turi rokās to mazuli, tad ir tā mistiskā sajūta – Jā, tu esi mamma, jā, tev ir uz rokām bērns, bet tajā paša laikā sajūta ir nereāla. Tikai laikam ejot, kad bērns sāk spert pirmos soļus un teikt pirmos vārdus, tikai tad tu apzinies: Jā, es esmu mamma!"

Nav noslēpums, ka Agrita bērnus audzina viena – bērnu tēvam Jānim pēc šķiršanās bija apņemšanās pavadīt laiku kopā ar savām atvasēm – vienu reizi pēc šķiršanās viņš bijis atbraucis palīdzēt, bet pēc tās reizes tā arī pazudis.

Ļoti labi saprotu ikvienu sievieti, kura baidās – es arī ilgus gadus baidījos, nevis no finansiālās puses, bet man vienkārši bija bail palikt vienai, jo man bija priekšstats, ka, ja tu aizej no vīrieša, tu paliec viena. Īstenībā – ja Tev ir kaut viens bērns, tā ir vislielākā motivācija un bērni ir tā uzticības persona, kura tevi nekad neatstās vienu!

Agrita neslēpj, ka nu jau bērni ir sasnieguši tādu vecumu, ka šad tad spēj palīdzēt mammai ar mājasdarbiem – Markam, piemēram, patīk svētdienu rītos pagatavot brokastis, jaunākās meitas palīdz ar praktiskiem darbiņiem, savukārt Estere velta savu brīvo laiku jaunākā brāļa un māsu pieskatīšanai.

Brīžiem liekas, ka es ar neko netieku galā. Slodze ir liela, jo man jānes arī finansiāla atbildība par visiem, tajā pašā laikā visiem bērniem ir jāseko līdzi, jo katram no viņiem ir savas nodarbības.

"Man bija apņemšanās, ka katru dienu es ar katru no viņiem pavadīšu vismaz 10 minūtes ,tas visvairāk šobrīd klibo. Visgrūtāk ir sadalīt laiku starp bērniem. Man vislabākā atpūta ir kāds darba izbrauciens, jo tas mani piepilda ar pozitīvu enerģiju."

Runājot par Māmiņdienu, Agrita stāsta, ka šī diena viņu mājās vienmēr ir īpašāka nekā citas dienas. Rītu visi pavada kopā, bet vēlāk jau dodas ciemos pie omes, lai mielotos ar svētku kūku.

Bindu ģimene. Foto: personīgais arhīvs

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas