Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Agrita motivē sevi sasniegt ideālo svaru un ielīst svētku kleitā

“Ģimene burkā” zvaigzne Agrita Bindre droši un apņēmīgi soļo pa tievēšanas taku un ir atbrīvojusies no ievērojama liekā svara - teju 60 kilogramiem, tomēr līdz ideālajām aprisēm vēl gabaliņš ejams un motivācijas sāk trūkt. Lai sev iedotu papildus duku noiet šo ceļu, nomest atlikušos kilogramus un Ziemassvētkos būt 65 kilogramus vieglai, četru bērnu māmiņa nospraudusi sev mērķi – uzmirdzēt efektīgā violetā kleitā, kura šobrīd viņai īsti neder.

Tiesa, Agritas pusaugu meitas Esteres domas par mammas izvēlēto kleitu krasi atšķiras: viņasprāt mammas izvēlētais tērps ir pārāk atkailināts un vairāk piestāvētu kādai divdesmitgadniecei nevis mammai. Arī uz Ziemassvētku balli šādā kleitā iet nedrīkst gan tās nepiemērotās krāsas, gan piegriezuma dēļ, kas Esterei vairāk atgādinot kleitu, kurā varētu tērpties vieglas uzvedības sievietes.

Meitas kritikas dēļ Agrita gan nedomā padoties, viņa neuzskata, ka sievietei ar bērniem un pēc 40 ir sevi jānoraksta, jāstaigā nekrāsotiem matiem un noskrandušai: “Es domāju, ka šie stereotipi ir daudziem cilvēkiem, ar to ikdienā arī saskaros, bet esmu cilvēks, kurš saka: “Nost ar stereotipiem! Tāpēc lauzīsim tos!” Lai turētu intrigu, Agrita “’Ģimene burkā” faniem atklāj, ka kleitu visiem parādīs īsi pirms svētkiem, lai būtu vieglāk novērtēt tievēšanas pūliņu rezultātus.

Par Agritas tievēšanu lasi arī šeit:Agrita Bindre, ekrānšāviņš 1188Play

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas