Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kristaps Zutis atklāti izsakās par draudzenes krūtīm un saķeršanos ar Mairi Briedi

Raidījuma “Slavenības. Bez filtra” jaunpienācēji Elīna Pakalne kopā ar Kristapu Zuti ir devušies uz boksa zāli zāli, lai piestrādātu pie Elīnas fiziskās formas. Meiteni gan daba ir apveltījusi ar slaidu augumu un labu vielmaiņu, tādēļ joprojām tik populārā vēlme notievēt viņai nav aktuāla. Treniņu mērķis būšot padarīt ķermeni stiprāku un veselīgāku.

Treniņa laikā Kristaps pret draudzeni gan nav tik nežēlīgs, kā mēdzot pret citiem saviem audzēkņiem, toties nespēj atturēties no dažas labas pikantas piezīmes. Frāze “pupus vairāk uz priekšu” atskan, skaidrojot, kā pareizi ieņemt boksera starta pozīciju. Jā, atraktīvā boksa slavenība neslēpj, ka šī sieviešu ķermeņa daļa viņa dzīvē spēlē lielu lomu, un viņš labprāt vēlētos, kaut draudzene padarītu arī savas formas izteiksmīgākas ar silikona palīdzību.

Zutis arī atklāj kādu interesantu faktu par sporta zāli, kurā viņi trenējas – izrādās, ka tajā savulaik savas sporta gaitas uzsācis Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis. Tomēr šobrīd tur neatrast nevienu pašu titulētā sportista foto. Kādēļ tā, noskaidrosiet, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Kristaps Zutis atzīst, ka viņam nepadodas "filtrēt bazaru"

Kristaps Zutis - mani suņi saprot vairāk valodas, nekā Latvijas vadošā boksera bērni

Kristaps Zutis savu draudzeni salīdzina ar noplukušu kucēnu

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas