Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Aina Poiša gatava palīdzēt atjaunot attiecības jaunajā šovā “Mīlas nometne”

Atrast ceļu vienam pie otra arī pēc vairāku gadu kopdzīves ir izaicinājums. Lai arī tas izklausās klišejiski, attiecības ir darbs, kas prasa uzmanību, cieņu un savstarpēju kompromisu meklēšanu. Jaunajā 360TV un izklaides platformas Tet TV+ attiecību šovā “Mīlas nometne” pāri restartēs savas attiecības un ar dažādiem pārbaudījumiem piešķils tām dzirksteli. Tas viss norisināsies saulainajā Gruzijā.

Attiecību šova sākumā uz Gruziju dosies pieci savā starpā nepazīstami pāri ar atšķirīgām problēmām. Eksperti, kas spēj palīdzēt attiecībās, Arturs Šulcs un Aina Poiša, šajā ceļojumā būs viņu padomdevēji un lielākie kritiķi no malas, lai dienas beigās sniegtu noderīgus padomus attiecību uzlabošanai. Ģimenes psihoterapeite Aina Poiša atzīst, ka šovs ir vajadzīgs ilgstošās attiecībās esošiem pāriem, kuri viens otru ir pazaudējuši ikdienas skrējienā.

“Skatītāji varēs skatīties uz realitāti, kāda veidojas tad, kad iemīlēšanās fāze ir beigusies un sākusies nākamā, kur vajadzīga attiecību atjaunošana ar romantikas pieskārienu, māka strīdēties labākā gaisotnē, satuvināšanās un vienam otra pieņemšana. Ja attiecības vēlas saglabāt, jātrenējas pieņemt šo otro fāzi,” saka Aina Poiša.

Divpadsmit raidījumu laikā pāri kopā ar ekspertiem pieskarsies dažādām tēmām, viens otram atklājot emocijas un noklusētos pārdzīvojumus. Pirmā raidījuma tēma būs veltīta romantikai un kā to atgūt, kad iemīlēšanās fāze ir beigusies. Aina min: “Romantikas otrais līmenis tiek atjaunots ar atbildību un pienākumiem, kas kļūst par prioritāti. Jau pirmajā pārbaudījumā skatītājiem būs iespēja redzēt, cik pāri viens otru patiesi pazīst un kā viņi izpauž romantiku.”

Pāri tika izvēlēti ar atšķirīgām, bet ļoti izplatītām attiecību problēmām. Viens no pāriem izvēlas par problēmām klusēt un labāk spēlēt galda spēles, kāds cits ilgstoši dzīvo kopā, bet vēl nav gatavi spert nākamo attiecību soli - kāzas. Pirmajā pāru pieciniekā būs vēl nebijusi situācijā – vecāki brauks kopā ar savu meitu un viņas draudzeni. Meiteņu pāris radīs daudz jautājumus un šaubas, vai attiecības tiešām ir īstas, vai tomēr tikai spēle? Jau pirmajās dienās atklāsies pagātnes notikumi un nometne piedzīvos īstas dusmu kaislības, kurās krēsli lidos pa gaisu, savukārt noslēgumā pāri sēdīsies pie ugunskura un lems, kuram jādodas mājās un kuram pārim iespēja atjaunot attiecības jāmēģina rast pašam.

“Mīlas nometne” ir gatava atvērt acis ne tikai šova pāriem, bet arī skatītājiem, atgādinot, ka vissvarīgākais ir kopt savas attiecības arī pēc rozā briļļu perioda.

Jauno attiecību šovu “Mīlas nometne” skaties katru piektdienu no 9. februāra plkst. 20.50 kanālā 360TV un izklaides platformā Tet TV+!

Aina Poiša. Foto: Toms Norde

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas