Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

"Kad viņas satiekas" šonedēļ viesos Evija Čeprova, Samanta Tīna, Inga Grencberga un Oļegs Fiļs

Vai ir iespējama viena īstā mīlestība mūža garumā? Vai no mīlestības līdz naidam ir tikai viens solis un kā dzīvot bez tās? Raidījumā “Kad viņas satiekas” mīlestības nedēļā sarunas virmos par un ap mīlestību – kaislīgu, elpu aizraujošu, negaidītu un tādu, kas spēj iedvesmot.

Socionikas eksperte Evija Čeprova atklās kā atrast saderīgo pusīti un vai tiešām jūtu ķīmiju var izskaitļot. Evija tic, ka mūža mīlestība ir iespējama, ja satiec īsto cilvēku. Bet kāpēc Latvijā ir tik daudz vientuļu cilvēku?

Jaunā sieviņa, dziedātāja Samanta Tīna gada nogalē mija gredzenus ar savu izredzēto. Kāzas jaunlaulātie svinējuši pēc vēdiskām tradīcijām, taču vai arī ikdienā tās piekopj – ar vīru guļot atsevišķi? Sarunas laikā viņa atklās, kā jūtas ar jauno dzīves lomu un kurš bija tas mirklis, kad viņa patiesi noticēja, ka šī ir īstā mīla.

Rakstniece Inga Grencberga var lepoties ar to, ka ir satikusi savu mūža mīlestību – režisoru Džilindžeru. Vai par to Inga arī runās jaunajā nule izdotajā grāmatā?

Uzņēmējs Oļegs Fiļs atklāti dalīsies par savām šī brīža attiecībām ar dzīvesbiedri Kristīni, kurās jūtas ļoti laimīgs. Bet kā šķirtas iepriekšējās laulības un kurš uzņemas rūpes par bērniem, un kādēļ tik skandalozi šķirta laulība ar Santu Zāmuelu?

Visa nedēļa tiks piepildīta ar mīlestību, tās līkločiem un pareizās formulas meklējumiem, taču tā būs sasodīti krāšņa nedēļa, kurā atgādināsim sev – tikt mīlētam un mīlēt ir lielākā dāvana šajā dzīvē!

Raidījumu "Kad viņas satiekas" skaties kanālā STV no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 20.20 un visu diennakti 1188Play un 1188.lv!

Latvijas slavenību atziņas par mūžīgo mīlestību

Publicitātes foto

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas