Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Aleksandra Kurusova: "Vīrieši mūsu valstī ir ļoti izlutināti"

Aleksandra Kurusova ir pārliecināta, ka vīrieši ir izlutināti ar skaistām sievietēm

"Slavenības. Bez filtra" dalībniece, bijusī dejotāja un batutu fitnesa trenere Aleksandra Kurusova pēc nodarbības sēž kopā ar savām maratona dalībniecēm. Saruna, kas sākas ar ikdienišķām tēmām par sportu un veselīgu dzīvesveidu, ātri aizved pie daudz dziļākām pārdomām – par attiecībām starp vīriešiem un sievietēm, sabiedrības uzlikto vizuālo spiedienu un to, cik atšķirīgi tiek vērtēti abi dzimumi.

Sarunas aizved pie tēmam, kas daudzām var šķist neērti, bet ikvienai sievietei ir labi zināmas.

Vīrieši mūsu valstī ir ļoti izlutināti," bez aplinkiem saka Aleksandra

un piebilst ka, salīdzinot ar sievietēm, vīrieši bieži dzīvo daudz brīvāk – gan izskata, gan emocionālās atbildības ziņā. "Vīrietis iziet ārā – vispirms vēders, pēc tam viņš parādās. Bet sievietei? Sievietei vienmēr jābūt skaistai, koptai, tievai. Un, ja nav, tad viss – it kā viņas vērtība krītas," smej Kurusova.

Viņasprāt, sabiedrībā vēl aizvien valda dubultstandarti, jo sievietēm nākas sadzīvot ar pastāvīgu salīdzināšanu – gan ar citām, gan ar sabiedrības izdomātajiem ideāliem. "

Tāpēc meitenes stresā. Tāpēc tievē. Un tāpēc visu laiku valda tāda konkurence un salīdzināšana – viena ar lielākiem pupiem, cita ar diviem, un tā tālāk," secina Aleksandra un piebilst, ka sievietes bieži izjūt neveselīgu spiedienu izskatīties "labāk", jo sabiedrība to pieprasa, kamēr vīrieši šo sacensību reti izjūt.

Ne jau ar karbonādi viņi ir izlutināti, bet ar skaistām sievietēm," smej Kurusova.

Viņasprāt, vīrietim bieži vien šķiet pašsaprotami, ka viņam līdzās ir koptas, satriecošas sievietes, kamēr viņš pats var atļauties būt vienkāršs, "ar vēderu un pašpārliecinātību".

"Sievietēm šajā valstī ir grūti. Vīriešiem dzīve vieglāka. Sieviete iziet ārā – viņai jāsmaida, jābūt skaistai, jājūtas labi, pat ja nav labi," pauž Aleksandra.

Lasi arī!

Sirsnīgā sarunā ar Roberto Meloni Aleksandra Kurusova atzīstas – viņa vairs nav brīva

Aleksandra Kurusova nav gatava būt pilna laika mājsaimniece

Foto: Ekrānuzņēmums no raidījuma "Slavenības. Bez filtra"

Foto: Ekrānuzņēmums no raidījuma "Slavenības. Bez filtra"

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas