Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Anastasija Samoilova par skolas sporta stundām un pirmajiem soļiem volejbolā

Anastasija Samoilova, 1188 Play ekrānšāviņš

Anastasija Samoilova, 1188 Play ekrānšāviņš

Daudziem par lielu pārsteigumu, viesojoties raidījumā “Kad viņas satiekas”, Latvijas titulētā pludmales volejboliste Anastasija Samoilova atklāj, ka skolas gados uz sporta stundām gājusi ļoti nelabprāt. Viņa bijusi tas bērns, kuru daudz vairāk saistījusi dziedāšana, dejošana un mākslas kola, bet sporta soma bieži vien tikusi “aizmirsta” mājās. Taču, kā atzīst sportiste, visa vaina laikam bijusi pedagogos un viņu pieejā. Viss mainījies, kad uz skolu atnācis volejbola treneris un piedāvājis iespēju izmēģināt šo sporta veidu.

“Volejbolā es uzreiz sajutos kā savējā. Man patika pati spēle, kolektīvs, treneru attieksme – pilnīgi viss, un es zināju, ka to turpināšu. Es uz savu mērķi gāju ļoti uzcītīgi, bet nebija gan tā, ka man uzreiz viss labi sanāktu. Atceros, manai draudzenei progress bija daudz straujāks. Es par to ļoti pārdzīvoju, raudāju, runāju ar mammu – nu kāpēc es tā nevaru. Ar darbu tu panāksi visu – mamma toreiz atbildēja.”

Mammas viedais padoms patiešām izrādījās noderīgs, sportā meitene ir sasniegusi daudz vairāk, kā jebkad cerēts. Tiesa, mammas īsto sapni – lai meita kļūtu par ķirurģi – piepildīt gan nesanāca.

Šobrīd volejbols piepilda lielāku daļu Anastasijas dzīves, tomēr simpātiskajai sportistei ir arī daudz citu interešu un plānu, ko varētu darīt pēc karjeras beigām. Kādi – to uzzināsit, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Aminata atzīst, ka nav bijusi tā čaklākā mūzikas skolas audzēkne

Agnese Zeltiņa - visvairāk man patīk uzvarēt sevi pašu

Uģa Kuģa sieva joprojām nespēj aizmirst emocionālo traumu no skolas mūzikas stundāmAnastasija Samoilova, 1188 Play ekrānšāviņš

Anastasija Samoilova, 1188 Play ekrānšāviņš

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas